Van veld 10 naar Hoofdveld. Ajax Heldinnen [HU KWH, de club die nog in de voorbereiding afzegde omdat ze te weinig speelsters hadden, was eind september de tegenstander van de Ajaxvrouwen in een oefenwedstrijd. Op veld 10 van de toekomst maakte Petra Hogewoning en Desiree van Lunteren na een afwezigheid van respectievelijk elf en vier maanden hun rentree op het veld tijdens de interlandperiode. Zonder de vele internationals werd de wedstrijd eenvoudig gewonnen met B-O. Na de gewonnen oefenwedstrijd stond de lastige uitwedstrijd tegen Standard Luik op het programma. De 2-1 verloren wedstrijd werd gelijktijdig gespeeld met de wedstrijd van het eerste tegen AC Milan. Daags na de verloren wedstrijd tegen Luik stond thuis op het hoofdveld PEC Zwolle op het programma. De Ajaxvrouwen kwamen eindelijk los. De grootste overwinning tot nog toe werd behaald. 7-0 stond er na 90 minuten op het scorebord. Echter had deze uitslag bij het benutten van alle kansen een stuk hoger kunnen zijn. Met 7-0 winst op het hoofdveld van De Toekomst reisden de Ajaxvrouwen een week later af naar Enschede. Door de hevige regenval was het veld van de Grolsch Veste echter zo doorweekt dat FC Twente er veel aan deed de wedstrijd niet door te laten gaan. De scheidsrechter keurde het veld af en de speelsters, de meegereisde supporters en de ouders konden zonder punten in de tas weer naar huis. Erg vervelend voor iedereen maar vooral jammer voor de ouders van de Amerikaanse back Whitney Sharpe die in Amsterdam waren om hun dochter te bezoeken. Whitney Sharpe is inmiddels tien maanden in Amsterdam dus heeft haar ouders goed rond kunnen leiden door de stad. De volgende wedstrijd wordt op het aardappelveld van Den Haag gespeeld op 5 november. De eerst volgende thuiswedstrijd volgt de vrijdag erop 8 november tegen FC Utrecht. Na de drie succesvolle busreizen naar België vorig seizoen gaan we dit seizoen weer met de bus naar België. Waaronder ook naar RSC Anderlecht! Hou onze website in de gaten voor meer informatie, maar ook voor de fotoverslagen van de gespeelde wedstrijden. http://www.ajaxheldinnen.nl De Meersche Helden 2013 - 2014 Pagina 14

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 15