4lO .liiiVfli; VAK410 Anno £001 Utrecht-thuis Ajax thuis tegen Utrecht. 12.30 uur, het blijft echt een kut tijd! Toch slecht dat er daarom weer veel mensen voor gekozen hebben om niet naar de Arena te komen, maar in hun nest te blijven liggen! Ajax heeft al een tijdje niet gewonnen van de ploeg uit de domstad, maar van echte wedstrijdspanning is niet veel te merken. Vergeleken met de wedstrijd tegen AC Milan van afgelopen dinsdag hangt er dan ook een gelaten sfeer in de Arena. Ook het uitvak brengt amper roering in het stadion. Uiteraard goed dat Utrecht wel de kans krijgt om met een vol uitvak en bussen naar Amsterdam te komen! Zonde dat Utrechtsupporters dit dan nalaten, slechts een kleine 300 man reist er mee naar de 'wedstrijd van het jaar'. Ajax speelt met een zeer jong team. Vanwege een aantal blessures staan er een aantal andere spelers in de basis. Maar er wordt gewoon gewonnen van Utrecht. Alleen in het eerste half uur lijkt Ajax niet echt grip te hebben op de wedstrijd. Na de verlossende 1-0 van Serero op slag van rust, staat de ploeg in de tweede helft beter op het veld. Ajax komt niet meer in de problemen en scoort nog een tweede en een derde doelpunt. Volgende wedstrijd op het programma is Twente-uit, uitvak laat je horen! Ajax- AC Milan In de tweede poulewedstrijd kreeg Ajax bezoek van AC Milan. In de loop van de middag werd de groep Ajax supporters steeds groter in de stad. Hier en daar werden ook groepen Milan supporters gezien, die ook de weg naar de Amsterdamse binnenstad hadden gevonden. De bekende spots werden opgezocht om vervolgens richting het honk te gaan. Een groep van 45 Milan supporters bleek aangehouden te zijn bij de Oude Kerk voor verstoring van de openbare orde, waar hebben we dat eerder gehoord? Ook de weg naar de Arena bleek niet voor iedereen even soepel te verlopen. Het honk was ouderwets gezellig en met een zeer grote groep Ajacieden werd er toe geleefd naar de wedstrijd. Al behoorlijk vroeg werd er koers richting de Arena gezet. Tijdens de warming-up zat de sfeer er meteen goed in. De mega vlaggen werden in gebruik genomen, de drums begonnen te klinken en VAK410 kwam in beweging. In de eerste helft werd er een doek getoond met de tekst: sv jongens met ons. De Meersche Helden 2013 - 2014 Pagina 12

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 13