hxo VAK410 Anno 2001 U WENTE-UIT Twente-uit is één van de uitwedstrijden die bij ons standaard hoog op het verlanglijstje staat. Elet blijft toch een onderonsje tussen de tifo-top van Nederland en bovendien een topper in de Eredivisie. Ondanks de verplichte bus combi werd er dan ook met een grote groep afgereisd vanuit zowel Amsterdam als Elengelo. Vanuit Amsterdam een lange reis met Oad, die wat ons betreft echt wel wat beter geregeld moet kunnen worden voor de trouwe jongens. Elet faillissement en de doorstart hebben in ieder geval nog geen verschil gemaakt. Bij aankomst in Enschede werden de drums en vele vlaggen direct over het uitvak verdeeld en de plaatsen ingenomen om meteen lekker op te warmen. Ook in het uitvak deden enkele nummers die uit de stadion speakers knalden het goed. Waar VAK P pas vlak voor de aftrap het vak opkomt was het het uitvak dat de lakens uitdeelde. Bij opkomst van de spelers toonde VAK P een choreo van een niveau dat we niet gewend van ze zijn. Later bleek deze ook mislukt te zijn. Het uitvak eiste dan ook verreweg de meeste aandacht op. Verspreid over het vak vele vlaggen en een groot aantal mega vlaggen. Tegelijkertijd werd er een pyro show van formaat weggegeven en de toon was meteen gezet. Helaas had dit weinig invloed p de elf spelers op het veld, want de eerste helft was om te janken. Het was duidelijk te zien dat Frankie in de rust de selectie op een flinke donderpreek had getrakteerd, want de tweede helft was weer veel meer des Ajax. Het uitvak was de tweede helft vocaal misschien nog wel van een hoger niveau dan de eerste helft en knalde ook overal overheen. De dale na de verdiende gelijkmaker was wederom oorverdovend. Met gemengde gevoelens werden de bussen opgezocht nadat de spelers bedankt waren. We hadden hier drie punten mee moeten nemen en hebben nog steeds geen uitwedstrijd weten te winnen. Wij blijven vol achter de elf op het veld staan en verwachten dat de □verwinningen heel snel niet alleen maar op de tribune worden geboekt. Pagina 11 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 12