Cegon 2223 ALTIJD AJACIED Zi\jaxlife in een nieuw jasje Bij de Supportersvereniging Ajax hebben we in de zomerstop niet stilgezeten. Zo is er keihard gewerkt aan een nieuwe website. De nieuwe site, die onder de vertrouwde naam ajaxlife.nl te bezoeken is, ging op 19 juni 'live' en zorgt ervoor dat Ajacieden en onze leden in het bijzonder nog beter op de hoogte worden gehouden van het meest recente Ajaxnieuws. Nog altijd richten we ons niet op de geruchten, daarvoor zijn andere websites, maar brengen we het feitelijke nieuws rondom de club en de supporters. Ook is er meer ruimte voor foto's en verandert de site tijdens wedstrijden in een 'matchdaypagina'. Maak je foto's met je mobieltje en post je die op Instagram dan is de kans groot dan ook jouw foto voorbij komt op ajaxlife.nl Vanuit de klankbordfunctie die de supportersvereniging heeft, proberen we te luisteren naar klachten die ons vanuit de supporterswereld bereiken om zo het wedstrijdbezoek te verbeteren. Twee weken geleden bij de uitwedstrijd in Heerenveen ging niet alles even voorspoedig en leverde het verplichte omwisselmoment langs de snelweg zelfs gevaarlijke situaties op. Ook kwamen tientallen supporters te laat aan bij het bezoekersvak. Deze klachten worden door ons meegenomen in een evaluatie van de wedstrijd. Verder maken we ons samen met de club en de AFCA Supportersclub hard om zo snel mogelijk als bezoekende supporter weer naar zowel Den Haag (ADO) als Rotterdam (Feyenoord) te mogen. Hierbij hebben we veel last van onwil, maar we weigeren ons neer te leggen bij het feit dat het blijkbaar niet meer zou kunnen. Dat er weinig of niets over wordt gecommuniceerd, betekent niet dat er niets gebeurt. Neem dat maar van ons aan. Voor de leeftijdscategorie van 12 tot 18 jaar heeft de Supportersvereniging Ajax een eigen doelgroep; Ajax Jonge Schare. Jonge Schareleden maken regelmatig kans om als vaandeldrager of ballenjongen actief bezig te zijn bij thuiswedstrijden van Ajax. Uiteraard genieten ook de leden van Ajax Jonge Schare van de overige voordelen die een lidmaatschap van de Supportersvereniging Ajax biedt. Daley Blind is dit seizoen de ambassadeur voor Ajax Jonge Schare en volgt hiermee Siem de Jong op, die vorig jaar het gezicht was voor Ajax Jonge Schare was. Daley zal regelmatig actief betrokken worden bij de activiteiten. Voor de kleine fans is er de Ajax Kids Club. De Ajax Kids Club organiseert het hele jaar door activiteiten voor de jongste Ajacieden. Ben je vandaag op tijd en heb je toevallig een kleine Ajacied bij je? Neem dan een kijkje aan de zuidkant van het stadion waar vanaf 15.30 uur de Ajax Kids Tour wordt georganiseerd. Deelname is gratis en het 'parcours' duurt ongeveer 45 minuten. De Ajax Kids Tour stopt om 18.00 uur zodat iedereen tijd genoeg heeft om zijn plaats in het stadion op te zoeken. Pagina 5 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 6