de Redactie D M H (Op de dag af is het precies vijfjaren geleden dat het fanzine De Meersche Helden uitkwam, dat was tijdens de wedstrijd tegen Roda JC. Het eerste nummer was ook meteen uitverkocht, helaas is dat de laatste tijd niet meer zo. Wij proberen er altijd een mooi fanzine van te maken met mooie, positieve maar ook zeker kritische verhalen. Uiteraard is het wel zo dat internet onze grote concurrent is maar wij vinden nog steeds dat een club als Ajax een onafhankelijk fanzine moet hebben waar supporters hun meningen kunnen uiten via het geschreven woord. Wij zullen er alles aan doen om zo lang mogelijk door te gaan met het fanzine maar alles hangt af van kopers, word het fanzine niet gekocht dan kunnen wij ons hoofd niet meer boven water houden en dat betekend exit De Meersche Helden. Vandaag de wedstrijd tegen de huidige koploper PEC Zwolle, wie had dat gedacht aan het begin van dit seizoen. Net zoals voorgaande seizoenen is Ajax ook nu weer niet goed gestart, als je uit drie uitwedstrijden slechts twee punten haalt kun je niet zeggen dat het een uitstekend begin van de competitie is. Twee bepalende spelers hebben Ajax verlaten, Christiaan Eriksen en Toby Alderweireld hebben gekozen voor respectievelijk Tottenham Hotspur en Atletico Madrid wij wensen beide veel succes bij hun nieuwe club. I De Meersche Helden is bezig met een nieuwe website, bij het schrijven van dit stuk staat hij online maar de webshop is nog onder constructie. Ook kan je vanaf dit seizoen Member worden van DMH, dit houd in dat je dan een abonnement hebt op het Fanzine en dat je 10% korting krijgt in onze gehele webshop. Dit geld ook voor onze busreizen, dit betekent als je een busreis boekt voor jezelf en voor bijvoorbeeld 3 vrienden de korting kan oplopen tot enkele tientjes. Zeker de moeite waard om te overwegen om Member te worden. En houd onze website/shop in de gaten voor nieuwe merchandise en eventuele busreizen. IELDENi Webshop Contact» 1094 Korting Ajax Supporters Fanzine Do Mccrschc Holdon. Word nu DMH member voor 25^euro Volgende Verkoop uitgave 29 Webshop Fanzine 1 Volgende verkoop Uitgave 31 - Ajax-Nac Zat 7 dec Uitgave 32 - Ajax-Heerenveen Zon. 16 (eb. Uitgave 34 - Ajax-Nec 2an.3mei. ll'P" Je Meersche He den 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 3