We zijn weer begonnen! STH-CRW e zijn weer begonnen! Het zijn zeer hectische weken waarin van alles gebeurt en waarin we op vele fronten actief bezig zijn! In de competitie gaat het af en aan met onze club. In de uitwedstrijden verliezen we teveel punten, terwijl we in de thuiswedstrijden tot nu toe makkelijk winnen. De loting van de CL leverde weer een paar fraaie tegenstanders op. Het zal lastig worden om te overwinteren in de CL, maar dat wil niet zeggen dat we helemaal geen kans hebben. De tripjes zijn reeds geboekt en we hebben zin om onze club, stad en kleuren in het buitenland te vertegenwoordigen. Helaas dit jaar geen busreis vanuit de South Crew, misschien de volgende ronde. Gezien het feit dat Toby en Christian alsnog naar het buitenland zijn vertrokken moeten we afwachten hoe de opvolgers zich gaan houden ....Op het veld zijn de spelers in ieder geval nog niet scherp genoeg, maar buiten het veld zijn we zeer actief. Om ons te profileren hebben we tijdens de zomerstop een avondje benut om een stukje muur te voorzien van een likje verf. In het Flevopark heb je daar genoeg mogelijkheid toe, dus hebben we daar een fraai kunstwerkje gemaakt van een metertje of 15 breed en 2 hoog. In de competitie stond als 2e thuiswedstrijd de enige klassieker van Nederland op het programma. Aangezien alle andere groeperingen al megadoeken op de planning hadden staan leek het ons geen goed idee om dit ook te doen. Vanuit onze kant is bewust geen actie uitgevoerd om de andere acties goed tot hun recht te laten komen. Wel hadden we begin 2e helft een tekstdoekje met de tekst Ken je Klassieker(s)!! Een doekje om te laten zien dat er qua wedstrijd maar 1 echter Klassieker is en dat er ook qua logo ook maar 1 echte klassieker is! Het oude logo! Het echte logo! Pagina 31 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 32