1 Sdpfeimbeff3 Wit-Rood-Wit hart. et seizoen is weer van start gegaan. Al weken geleden. Wat al maanden geleden. Begonnen met een oefenwedstrijd in en tegen Putten, toen naar Dresden om vervolgens kennis te maken met 2 oefenwedstrijden op een dag. Dit laatste is geheel nieuw en zou beter zijn voor de spelers. Voor ons als supporters was het in ieder geval een race tegen de klok om op tijd in Doetichem aan te komen, wat overigens prima lukte. We begonnen de wedstrijd in Putten met een team dat bestond uit spelers van de A1Jong Ajax en een aantal spelers die vorig jaar de kampioensschaal omhoog mochten houden. Alle internationals zouden later bij de groep aansluiten. Babel - die maar een contract van een jaar had met een optie voor nog een jaar - kwam niet meer terug. Later werd ook Boerichter verkocht aan 1 van onze tegenstanders in de Champions League Celtic. (Hij zal ongetwijfeld geblesseerd zijn) Daarvoor in de plaats kwam Bojan, die liever bij een club ging spelen die WEL Europees voetbal zou gaan spelen. Siem gaf aan nog een jaar te willen blijven en Eriksen en Alderweireld zouden zeer waarschijnlijk vertrekken. Op 1 september zou alles duidelijk worden. Na deze datum mochten er immers geen zaken meer gedaan worden. Al met al werd de competitie gestart met een complete selectie, inclusief Eriksen en Alderweireld die voor "vier op een rij" zou gaan. Voor 1 september werd In Alkmaar onnodig verloren, tegen 010 thuis gewonnen en uit tegen Heerenveen gelijk gespeeld. En toen, toen was het bijna 1 september en gebeurde er weer datgene waar we niet op zaten te wachten: Spurs verkoopt Bale voor 99 miljoen (waar hebben we het over 99 miljoen..,.)en belt vervolgens met Overmars;"Wij willen Eriksen". Eriksen wilde graag Champions League en een mooie club. Dat laatste prima, maar geen Champions LeagueToby zei hetzelfde. Norwich was te min, Leverkussen geen naam maartegen Atletico kon hij toch geen nee zeggen. Dus vertrokken beide op het laatste moment. Op 1 september moest er ook nog - vroeg - gevoetbald worden. Tegen FC Grun wel te verstaan. Over de vertrektijd zullen we het maar niet hebben, maar er werden wel opnieuw punten verspeeld... zonder Chris en Toby wel te verstaan! Daar gaan we dus weer Beste UEFA, Bij deze het vriendelijk doch dringende verzoek om de sluitingsdatum aangaande de verkopen van spelers te vervroegen naar 1 juli. Dit is een veel realistischer datum. Contracten van spelers lopen over het algemeen op deze datum af en begrotingen kunnen worden gemaakt. Maar wat vooral van belang is: spelers, trainers en supporters weten waar ze aan toe zijn! Zo kan er aan een voorbereiding voor het nieuwe seizoen worden begonnen zonder twijfels. Bedankt namens een ieder die graag duidelijkheid wil. De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 29