Beste Ajacieden AFCA Supportersclub ZmAls jullie dit lezen is de competitie al weer ruim een maand bezig. Vanaf mei tot nu toe zijn er al weer genoeg dingen gebeurd die ons als supporters(vereniging) bezig houden of gaan bezig houden. We praten jullie even bij. AFCA SC blij met prijzen kaarten Champions League De AFCA Supportersclub is blij met de prijzen die Ajax hanteert voor de poulefase van de Champions League. Voor ieder vak zijn de prijzen goedkoper dan het vorige seizoen! Het streven van de nieuwe directie is dat Ajax drie wedstrijden gesteund wordt door een volle ArenA door het hanteren van acceptabele prijzen voor seizoenkaarthouders en overige Ajacieden. Ere wie ere toekomt, dit initiatief komt vanuit Ajax zelf en daarover zijn we erg te spreken. Natuurlijk kunnen wij niet in iemands portemonnee kijken maar we hopen dat de kosten geen belemmering vormen om Ons Aller Ajax ook te steunen in de Champions League. In de blinde verkoop zijn 17.000 passe-partouts over de toonbank gegaan en wat ons betreft mag dit aantal in de toekomst nog fors stijqen qezien het aantal van 42.000 seizoenkaarthouders. Want: We komen voor AJAX! We constateren een kentering in het beleid van de nieuwe directie met betrekking tot de prijzen ten gunste van de supporters. Niet langer staat de hoogste omzet centraal maar een vol stadion met de meest trouwe supporters. Het eerste signaal werd afgegeven bij de wedstrijd tegen Steaua Boekarest en ook recent nog met een kaartprijs van 5 Euro voor de bekerwedstrijd tegen Volendam. Afscheid Theo Na jaren van trouwe dienst deed hoofdsteward Theo een stapje terug. Hij blijft nog wel gewoon als vrijwilliger te bewonderen op De Toekomst. We hebben hem leren kennen als een eerlijke kerel, een echte Ajacied en iemand die altijd klaar stond voor ons als supporters en bereid was om ook onze kant van het verhaal aan te horen. Vandaar dat we Theo voor Ajax-feyenoord op het veld een cadeau aanboden ter waarde van 1500 Euro, verzameld via een collecte. Theo was zichtbaar ontroerd door deze verrassing en de spreekkoren vanaf de tribunes. Later vertelde hij ons dat het hem echt kippenvel bezorgde. Theo, bedankt voor je inzet! Klassieke logo: Geef Ajax z'n gezicht terug! Zoals bekend is één van onze doelstellingen de terugkeer van het Klassieke logo als officieel clublogo. Het komende seizoen gaan we samen met diverse andere fanatieke groeperingen hier actief mee aan de slag. Pagina 25 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 26