Bennie Muller interview Ajax en vrouwenvoetbal? Ik had altijd een hekel aan vrouwenvoetbal, zeker in mijn tijd als voetballer. Mijn dochter ging vroeger korfballen maar als het nu die tijd was had ik haar ook laten voetballen. Mijn zoon heeft twee dochters en ik zou het leuk vinden als ze gingen voetballen, Er zitten leuke wedstrijden bij en Ajax heeft goeie speelsters. Ik ben een beetje bijgedraaid, ik zag laatst een wedstrijdje van dames in Buitenvelderd en het was nog leuk. En het ging er nog hard aan toe ook, veel feller ook en ze knokte voor elke bal. Sinds dit seizoen spelen we ook in de Jupiler Jeague, wat vind je ervan dat Jong Ajax daar aan meedoet? Ik vind het een goed idee omdat de spelers die dan in het tweede spelen en net tegen het eerste aan zitten hebben dan toch net te weinig druk en tegenstand en nu hebben ze meer druk en zijn eerder klaar voor het eerste elftal. Wat vind je van de Ajax supporters? Ik vind het prachtig dat ze hun club steunen en toezingen. Een hoop toeschouwers zeggen het is tuig maar het zijn gewoon supporters en echte supporters. Ik denk ook dat het merendeel ziek is als Ajax verloren heeft ze gaan mee met Ajax ook als Ajax Europees speelt dat zal je ook wel zien als we in Barcelona spelen. Ik zou het zonde vinden als de supporters niet meer toegelaten worden tijdens wedstrijden. Ik hoop ook dat met de tijd bij elke wedstrijd de uitsupporters weer mogen komen. Een club kan niet zonder supporters. Kleine dingetjes zullen er altijd wel blijven maar de laatste jaren valt het reuze mee. Alleen ze moeten de naam Joden niet meer gebruiken. De Meersche Helden 2Ü13 - 2014 Pagina 24

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 25