>D A AT: piïksuna noMö/m VAK410 Anno £001 TTEVREDENHEID MET PRIJZEN CL Ajax heeft onlangs bekend de prijzen voor een blinde passepartout voor de Champions League bekend gemaakt. Waar wij als VAK410 ons altijd hard maken voor goede ticketprijzen hebben wij in overleg met de AFCA supportersclub een aantal punten voor ons vak neergelegd. De AFCA supportersclub heeft in de gesprekken met Ajax onze punten neergelegd over de ticketprijzen en met succes. Waar we vorig jaar 106.65 betaalde voor een blinde passé partout moeten we nu 97,50 betalen. De prijzen van de blinde passé partout zijn vergeleken met andere prijzen stukken lager en dat is naar onze mening zeer terecht. Waar wij voor komen is Ajax, niet voor Real Madrid,Chelsea of Barcelona. deze gang van zaken Ook VAK410 is, op z'n zachts gezegd, 'not amused' met de voordracht van Henri van der Aat tot lid van de vereniging Ajax. Het nieuws bereikte ons de laatste dagen via diverse kanalen, en net als de andere supportersgroepen van Ajax kunnen wij deze benoeming absoluut NIET begrijpen! Ondanks het feit dat dit een interne verenigingsaangelegenheid is en de voordacht is voortgekomen uit de standaard criteria die men hanteert, vindt VAK410 het besluit onbegrijpelijk. Kennelijk wegen bij de benoeming alleen de argumenten 'voor' en niet 'tegen'. De club is eindelijk rustig op zowel bestuurlijk als sportief vlak. Het besluit komt daarom dan ook als een klap in het gezicht van de supporters! Nog even op een rijtje, Henri is de man die: - In het proces van Ajax tegen Cruijff aan de kant stond van de personen die tegen het huidige beleid zijn. - Verantwoordelijk was voor de totale mislukking van de Ajax Experience. - Een bevriende vastgoedfiguur aan een peperduur 10-jarig huurcontract hielp voor het onderbrengen van faalproject Ajax Experience in één van diens veel te dure panden. - Een zeer moeizame tot slechte relatie met supporters onderhield, wat zelfs leidde tot het opzeggen van het vertrouwen in hem door de AFCA Supportersclub. - Weer een loting tegen Madrid 'geweldig noemde voor de supporters'. - Stelselmatig toegangskaarten duurder maakte. Als commercieel directeur niet of nauwelijks meer inkomsten wist binnen te halen. - Verantwoordelijk was voor een forse stijging van het aantal FTE en salariskosten. - Verantwoordelijk was voor slecht personeelsbeleid. - Meneer Schoevaart schoffeerde. - Tegen het belang van Ajax en de jeugdopleiding in, niet van plan was langer in Geneve te blijven, maar voortijdig een belangrijk overleg verliet. - Met geld dat bespaard werd op de Toekomst, de levensader van Ajax, het niet serieus te nemen vrouwenvoetbal introduceerde Gezien het bovenstaande, lijkt het ons met betrekking tot de voordracht van Henri van der Aat niet meer dan logisch dat deze dwaling teniet wordt gedaan en dat deze voordracht wordt teruggedraaid, ondanks het feit dat hij zou voldoen aan de criteria zoals vastgesteld door de leden van Ajax inzake het nieuwe ledenbeleid. Er is echter ook nog wel goed nieuws in het kader van de voordracht van nieuwe leden. Ons is ter ore gekomen dat er vanuit de supportersgroeperingen ook mensen worden benoemd als lid. Uiteraard zijn wij zeer content met Pagina 11 De Meersche Helden 2013 - 2014

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 12