/A Het supportershome is ook de drijfveer geweest achter het terug halen van de naam F-Side waar het home nu de eigenaar van is. Dit heeft veel geld gekost en mede daarom en om de F-Side een nieuw leven in te blazen is er een F-Side merchandise lijn opgestart. Deze lijn word op de markt gezet door twee aangestelde jongens die dit via een eigen onderneming doen. In eerste instantie is dit gefinancierd door het home maar uiteindelijk stroomt dat geld weer terug in de stichting. Er zijn ook duidelijke afspraken gemaakt over de winst die word verdiend, ook hiervan stroomt een gedeelte weer terug in de stichting en uiteindelijk stroomt het weer terug naar de supporters. Dit hoeft de supporter niet altijd te merken want de huur en het inrichten van het home word uiteindelijk ook gedaan voor de supporters. Want zonder dat geen home. Omdat het home geen uitstraling van marktplaats.nl wil hebben is er besloten om maar een merchandise verkoop punt binnen het home te hebben. Voorheen was dat de AFCA maar dat is sinds dit seizoen de F-Side, waarvan het home de eigenaar is. Dit zal ook zo zijn in het nieuwe home. Jullie kunnen duidelijk zien dat we al bezig zijn met de toekomst, overal aan het plafond binnen het home hangen originele spelersshirt. Allemaal netjes ingelijst en deze zullen straks in het nieuwe home een prominente plaats innemen. Ook mede dankzij Aegon hebben wij deze collectie aardig kunnen uitbreiden. Van alle seizoenen dat zij de hoofsponsor zijn hebben we zowel het uit- als thuisshirt ingelijst mogen ontvangen. In de toekomst zullen er ook meer supporters avonden komen, de Amsterdamse avond van afgelopen seizoen was een succes en er zullen er nog meerdere volgen. Ook zijn wij open voor de wat oudere supporters er word een kaartje gelegd een bakkie gedronken en vooral flink gezeken. Ook dit zal in de toekomst zo blijven en we hopen dat dit een grotere groep word. We zitten er zelfs aan te denken als het nieuwe home er is deze te verhuren voor feesten en partijen maar dat is toekomstmuziek en daar zitten nog wat haken en ogen aan. Het bestuur/medewerkers en zeker ook de vrijwilligers zullen er alles aan doen om het home een Ajax uitstralingen te geven en er een plek van te maken waar de Ajax supporters zich thuis en op hun gemak voelen. Nu maar zeker in de toekomst als we in het nieuwe home zitten en misschien ook wat meer vrijheid hebben voor wat betreft het open zijn tijdens alle thuiswedstrijden van ons Aller Ajax. Bestuur Supportershome Ajax.

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 11