Gekomen om te blijven NUA Een van de belangrijkste verbeterpunten is de sfeer tijdens de wedstrijden. Het is nog veel te stil op Noord. Het idee van de Alliance is en blijft dat heel Noord erbij betrokken wordt. Dat proberen wij nog steeds zo veel mogelijk te doen, maar als je een geluid wil produceren, schiet het niet op dat iedereen ver uit elkaar staat. Daarom is de groep die op 413 staat ook steeds groter aan het worden. Al staat er op 411 ook een aardige groep. Het zou mooi zijn als we deze twee groepen beter laten samenwerken of meer naar elkaar toe laten groeien, zodat er meer een geheel ontstaat. De acties hebben we al redelijk gecentreerd op 413. Dit met name, omdat kleine gecentreerde acties er, naar onze mening, toffer uitzien. Ook is het een feit dat 413 verreweg de meeste sympathisanten kent. Een kleine 300 man hebben zich al bij ons aangesloten. Wij hopen natuurlijk dat dit er de toekomst meer worden. Er valt voor ons nog genoeg winst te behalen op de vakken. De steun van iedereen heeft ons geweldig geholpen. De mensen op Noord die meedoen met de acties, de gehele organisatie van de NUA die zich uit de naad werken, de boys die helpen in de nis of bij het klaarleggen, VAK410, South Crew en F-side voor de hulp en niet te vergeten Ajax zelf. Zij steunen ons al vanaf dag 1 We zijn voorlopig nog niet klaar met groeien en leren en dat zullen we dan ook constant blijven doen. We zullen volgend jaar dan ook twee keer zo hard terugkomen. Tot dan! De Meersche Helden 2012 - 2013 Pagina 8

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 9