Gekomen om te blijven NUA We at een jaar! Uit het niets waren we daar aan het begin van het seizoen. Voor de eerste thuiswedstrijd tegen kaAZ waren er voor het eerst sinds in tijden weer vlaggen en doeken te vinden op Noord. De vlaggen werden opgepakt en de handen werden uit de mouwen gestoken, met als resultaat dat we er nog steeds zijn! Gekomen om te blijven! Voor degenen die de Ajax nieuws sites een beetje in de gaten houden, was het natuurlijk geen verrassing meer. Die kale zijn oproep werd breed opgepakt en door alle sites geplaatst. Dit leverde een stroom aan positieve reacties op en het resultaat is bekend. De 'organisatie' van rond de twintig man die Kale bij elkaar zette, is nog grotendeels in tact. Er zijn wat mensen weggevallen, maar daar zijn weer anderen voor teruggekomen. Vanaf dag 1 draait de organisatie als een tierelier. Ook hebben de talloze sfeer acties er inmiddels voor gezorgd dat vage kennissen vrienden geworden zijn. Het seizoen kende voor ons vele hoogtepunten. De eerste wedstrijd was vanzelfsprekend heel bijzonder voor ons, maar met name het constant blijven presteren bij de sfeer acties geeft de meeste voldoening. Enkele wedstrijden hebben wij, op verzoek of wegens protest, niets gedaan. Bij de overige wedstrijden was er altijd wel iets te vinden op Noord. De vlaggen zijn sowieso een belangrijk aspect van onze identiteit. Constant worden er nieuwe gemaakt, maar bij Heerenveen thuis hebben jullie kunnen zien dat we meer kunnen. Het moment dat het mega doek, 'Een technisch hart om in te lijsten', omhoog werd getrokken, was zeker een kippenvelmomentje. Binnen een jaar van helemaal niets naar zo'n mega doek is geweldig. Natuurlijk zijn er nog verbeterpunten, dat weten wij zelf ook wel. Wij leren iedere week Pagina 7 De Meersche Helden 2012 - 2013

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 8