Terugblik STH-CRW Andere Projecten Naast de doeken werd ook veel tijd geïnvesteerd in andere zaken. Aankleding Arena.In het begin van het seizoen kregen we de mogelijkheid om onze ontwerp en verfkunsten te tonen op de wanden van het Sportcafé ArenA. 1 wand werd voorzien van Amsterdamse grachtenpanden, de ArenA en Johan Cruijff terwijl op de andere kant ons enige echte logo en Amsterdamse grachten werden afgebeeld. Doordat het resultaat er mocht wezen werden we begin dit jaar gevraagd door de NUA om samen met hun de spelerstunnel onderhanden te nemen. 4 wanden werden met verschillende thema's beschilderd - Wij zijn Ajax, met juichende spelers met de schaal na het behalen van het 30ste kampioenschap en daarmee de 3e ster. - Alle Ajax Logo's en het wapen van Amsterdam - De prijzenkast. Alle jaartallen waarin de belangrijkste prijzen gewonnen zijn met in de achtergrond Patrick Kluivert en Frank Rijkaard met de Europa Cup 1 - De supporterswand. Alle groeperingen bijeengebracht op 1 wand, inclusief vlaggen, doeken, etc. Beide projecten hebben in positieve zin bijgedragen aan een meer Ajax-uitstraling van de ArenA waar we als supportersgroeperingen al jaren mee bezig zijn. Gelukkig wordt deze mogelijkheid nu geboden en kunnen we op deze manier ons steentje bijdragen. Busreis Dortmund. In September stond de CL wedstrijd in en tegen Dortmund op het programma. Met een eigen, volgepakte, bus hebben we deze trip georganiseerd en uitgevoerd wat tot veel positieve reacties heeft geleid. Er ging helaas wat mis met de beloofde T-shirts, maar van dit soort foutjes leren we! De wedstrijd tegen Dortmund werd helaas nipt verloren, de sfeer in de bus heeft er niet onder geleden! Het is wel tekenend dat de nummers 1 en 2 van onze poule in de halve finale van de CL staan. We gaan er vanuit dat we volgend jaar wederom CL zullen spelen en hopen weer op een nabij gelegen tegenstander zodat we weer een busreis kunnen organiseren! Al met al werd er het hele seizoen keihard gewerkt om alles op tijd af te krijgen, te plannen en te regelen. Plannen is nooit onze sterkste kant geweest, iets waar we hopelijk iets van kunnen leren voor de komende seizoenen. Maar desondanks denken we dat we ons toch waardig hebben laten zien dit seizoen, en zullen we ook volgend seizoen weer bij een aantal wedstrijden een optisch accent willen zetten. Tot volgend seizoen kampioenen! South Crew Since 2007 De Meersche Helden 2012 - 2013 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 7