A F CU A Door de gestage groei van de F-Side werd de roep om een (nieuw) logo steeds groter. Een logo dat eenvoudig en subtiel was, maar toch ook Amsterdam en de F-Side representeert. Een logo dat niet te schreeuwerig zou zijn, maar waarvan iedereen meteen zou weten waarvoor het stond. Vele ideeën passeerden de revue, maar uiteindelijk werd er gekozen voor het oprichtingsjaar van de F-Side, voorzien van de drie Andreaskruizen uit de vlag van Amsterdam. Terug naar de doeken. Floewel er pas op 7 april 2013 tegen Fleracles afscheid zou worden genomen van Jan Vertonghen, Vurnon Anita en Gregory van der Wiel had de crew al een tijdje lang de doeken klaarliggen voor deze jongens. Onmiskenbaar verdiende Jantje het grootste doek en voor hem werd dan ook een gigantische beeltenis gemaakt waarop hij op de voor hem zo kenmerkende wijze juicht (heerlijk met een paar rookbommetjes erbij). Van der Wiel werd in het Frans een mooi vervolg van zijn carrière toegewenst en voor Vurnon had de Crew een dikke 'boks' als afscheid. Om meteen de naam van de F-Side (7XXX6) Graffiti Crew keihard te vestigen diende er nog een actie te komen. Er werd een concept bedacht dat de passie voor Ajax van generatie op generatie zou uitbeelden. Voorzien van het baludoek "We'll pass it on... from father to son" werd er tegen Fleerenveen een machtig doek van bijna 400 m2 omhoog gehesen. De vader en zoon die samen een fakkel afsteken doen aan vervlogen tijden denken. Tja, en nu staat Willem II voor de deur. Tot nu toe hebben we een aardig aantal acties gehad dit seizoen. Een paar megadoeken, balustradedoeken, steunbetuigingen aan (familie van) F-Siders, statements en een paar humoristische teksten. Met dezelfde voorspellende gave als het tekstdoek tegen PSV wordt deze tekst geschreven en laten we hopen dat het nu ook uitkomt. Zometeen pakken we tegen Willem II definitief de titel. En wie weet heeft de Crew nog een klein toetje in petto. Pagina 27 De Meersche Helden 2012 - 2Q13

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 28