DIMS Gekankah van een Haagse Jood et van Oostveen". "Hee Bert Frank hier". "Frank? Frank wie?" "Je spreekt met Frank de Boer idioot". "Ah ok, Hoe gaat ie Frank? Het ziet er naar uit dat je de 3e op rij gaat halenniet?" "Ja precies, goed he.... maar daar wilde ik het nou net met je over hebben. Ik weet dat de KNVB er alles aan heeft gedaan om Ajax niet kampioen te laten worden maar het schijnt niets uit te maken, want we flikken het gewoon toch weer". "Wat moet ik zeggen Frank? We hebben het er vorig jaar uitgebreid over gehad en ik zou het je moeilijk gaan maken. Ik heb het gehele scheidsrechterskorps de opdracht gegeven meer penalty's tegen te geven, gele en rode kaarten en ook jullie zelf vooral zo ver mogelijk geen pingels te geven. We hebben de slechtste scheidsrechters van Europa dus ik dacht: Dat zit wel goed, maar zelfs deze opdracht uitvoeren zijn ze te slecht voor. Maar Frank jij bent creatief, heb je zelf misschien nog een voorstel of idee om de competitie volgend jaar wel weer spannend te maken?" "Nou ja ik zat zelf te denken aan het volgende. Als we die gloeilampen nou nog eens 48 miljoen geven. Misschien kunnen ze dan een keer spelers kopen die wel kunnen voetballen in plaats van elkaar alleen maar in de weg lopen en alleen maar schoppen naar alles wat beweegt". "Frank, is Messi misschien een optie?" "Wat denk je zelf dan, Bert? Messi houd van voetbal en niet van Anti-Voetbal, buiten dat zullen ze dan niet alleen de grond onder het stadion maar heel Eindhoven moeten verkopen. En dan nog iets Bert. Al twee jaar achter elkaar hebben ze in 010 een voetballer lopen tussen die tien andere klungels. Misschien als we er nog een voetballer bij zetten word dat ook nog iets. We zouden bijvoorbeeld even kunnen kijken in die dierentuin of daar nog iets loopt". "Je bedoelt Varkensoord, Frank?" "Nee joh kneus.... daar waar die Ollie zit, misschien kan die overigens wel een redelijk balletje trappen? Hij lijkt in ieder geval wel een beetje op Koeman, alleen iets beter afgetraind. Aan de andere kant ze hebben natuurlijk wel Lex Immerseen kakkerlak met een Den Haag tattoo, over clubliefde gesproken. Lex wilde eerst nog bij Ajax voetballen Bert. Dat wist je niet he. Maar wij wilden dan dat hij zijn tattoo liet uitbreiden naar ADOOD of dat hij een jager met een shotgun erbij liet tattoeren. De kakkerlakken waren alleen maar blij dat ze iemand met een tattoo hadden die in iedergeval wel kon spellen. Luister Bert, waarom beginnen wij volgend seizoen gewoon niet met 10 punten achterstand. Misschien word het dan nog interessant tegen het eind van de competitie. Ik word er gek van om tegen Heerenveen een offday te faken. Dan nog maar niette spreken over de kansen die wij moesten geven aan die lampjes tijdens p$v - Ajax om het nog spannend te houden". "Ok, Is goed Frank ik laat mijn gedachten er nog even over gaan. Ik denk overigens dat ze een standbeeld voor je gaan plaatsen in Amsterdam". "Ben je gek ofzoIk sta nog op de dagelijks op de groene zoden... ik lig er toch nog niet onder. Nee Bert laat dan die dikke pad mij in de toekomst maar een lintje geven of misschien nog beter..... waarom doen ze de inhuldiging niet in de Arena op 5 mei. Klinkt leuk toch.... Koning Frank de eerste. Vak 410 maakt wel een leuk lied, daar hebben zij die Ewbank niet voor nodig". "Goed, Ik ga weer hangen Frank want ik moet Bas Nijhuis nog even bellen over de wedstrijd van komende zondag van Fietstas tegen de Kakkerlakken. Je begrijpt het wel, instructies geven, spanning terug brengen., geef het maar een naam". "Tuurlijk Bert, geen probleemzie je zondag 5 mei dan wel weer... enne vergeet die schaal niet mee te nemen". "Is goed.... laters Frank""mazzel". Pagina 9 De Meersche Helden 2012 - 2013

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 10