Blinde Leo. Pepperoni ^1 sinds enige tijd bekijken we onder het genot van de nodige biertjes de wedstrijden van Ajax. En of jij het nou het leuk vind of niet, er gaat geen speelronde voorbij zonder dat we het even hebben over jouw grote idool: Daley Blind. Bij jou duurde het wel iets langer alvorens je inzag dat de jonge Daley nog wel eens een prima aanwinst zou zijn voor zijn en onze club en dat hij misschien wel ooit in de voetsporen zou gaan treden van zijn vader, Danny. Vanaf dag één had ik zelf al blind vertrouwen in de kwaliteiten van Daley en zeker toen hij was uitgeleend aan die club uit het hoge noorden (waar de supporters van die leuke acties met toiletpapier weten te organiseren] wist ik dat er een groot speler in die jongen schuilde. Voor jou was het lange tijd een ander verhaal, want wat de reden ook mag zijn: bij het horen van de naam Blind ontstak jij vaak in blinde woede en gaf je aan niks te maken te willen hebben met de familie Blind. Persoonlijk laat ik de mens graag in zijn waarde en dus accepteerde ik ook jouw mening, maar ondanks dat gaf ik zo op zijn tijd aan waarom ik wel geloofde in de kwaliteiten van Daley en ook waarom hij volgens mij een plek verdiende in de hoofdmacht van Dns Aller Ajax. Bij Daley zie je namelijk altijd een uiting van strijd en passie als hij in het veld staat en dat doet mijn vaak denken aan de prima wedstrijden die zijn vader voor Ajax speelde. Bij vader Danny zag je namelijk altijd overtuiging in zijn spel en tevens een uitstraling die niks anders vermeldde dan "krijg allemaal wat, ik speel mijn wedstrijd enkel en alleen met de intentie om te winnen en anderen beter te maken." En met die inzet hebben we de nodige zeges behaald. Als Daley nog even zo doorgaat, zie ik hem zelfs op korte termijn de aanvoerdersband dragen van het grote Ajax en mede verantwoordelijk zijn voor nieuwe hoogtepunten op zowel nationaal als internationaal niveau. Beste Leo, ik hoop van harte dat we nog lang samen van Daley mogen genieten onder het genot van de nodige koude rakkers. De Meersche Helden 2Q12 - 2013 Pagina 8 w

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 9