Vrouwenvoetbal en hun support^ Wit-Rood-Wit hart. inds afgelopen zomer heeft Ajax ook een vrouwenteam. Iedereen heeft hier wel een mening over, zoals we ook 16 miljoen bondscoaches hebben. De een is voor, de ander tegen. Maar hoe je het ook ziet: ook dit is AJAX. De eerste wedstrijd van de AJAX vrouwen tegen Heerenveen werd door 3500 toeschouwers bezocht. Nooit eerder waren er tijdens een competitie wedstrijd voor de vrouwen zoveel supporters aanwezig. Dit gaf dus aan dat er volop belangstelling is voor het vrouwenvoetbal in Nederland en bij Ajax in het bijzonder. Ook de wedstrijden daarna werden door vele toeschouwers bezocht. Vaak gezinnen, vrouwenteams en een vaste kern Ajax fans. Zelfs naar de uitwedstrijden gaan er altijd supporters mee. Naar de eerste uitwedstrijd in het Belgische Lier voor de Beneleague, werd zelfs een busreis georganiseerd! Als klap op de vuurpijl wordt er nu zelfs al oproepen gedaan om massaal op zaterdag 11 mei naar Brussel af te reizen om daar met onze vrienden van Anderlecht gezellig een pintje te gaan pakken. Maar nu even over de dames. Met hangen en wurgen werd de Beneleague gehaald. Hierin werden tot het moment van schrijven drie overwinningen behaald en werd er tweemaal verloren. Het team bezet de derde plaats en dat is niet slecht voor een nieuwkomer. Maar wij zijn Ajax en willen de beste zijn, ook bij de vrouwen. Er ligt dus nog een uitdaging dames! Ben je nog niet geweest? Kom dan ook eens kijken en moedig de vrouwen aan! Ook dit is tenslotte AJAX (verzoek aan Ajax: graag alle wedstrijden op het hoofdveld)! Mocht je geen idee hebben hoe de sfeer is tussen de meiden en de supporters of als je wilt zien hoe groot het AJAX gevoel van de vrouwen is, kijk dan eens op: http://www.youtube.com/watch?v=xmleAa13R9s of zoek op You Tube onder Ajax vrouwen Zwolle De mannen kunnen hier nog iets van leren! Wit-Rood-Wit hart. De Meersche Helden 2012 - 2013 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 5