UvTUan, er spelen wijven bij Ajax!" "Waar heb jij het nou weer over, gekke flikker? Hebben ze soms in de bestuurskamer allemaal massaal een herseninfarct gekregen en hebben ze die anabolenmongool van een Stijn Vreven een contract aangeboden?" "Nee man... een heel wijvenelftal!" "WAT?! Hebben ze Stijn gekloond en ze alle elf een contract aangeboden?" "Hou toch je smoel, mafkees! Ik ben bloedserieus en jij staat hier weer van die klotegrappen te maken. Op De Toekomst heb ik allemaal wijven in een Ajax-shirt een wedstrijd zien spelen tegen allemaal andere wijven!" "Hebben ze bij Ajax wel broekjes om die dikke reten in kwijt te kunnen? En zie je onder die shirts niet het oksel- en borsthaar vandaan komen?" "Vieze klootzak! Je bent me aan het fucken, he?! Die wijven zien er gewoon hartstikke goed uit. Oké, ze hebben hun tieten volkomen weggetraind, en als ze dat shirt uittrekken moet je hopen dat de tepel nog te zien is zodat je weet waar de tieten horen te zitten, maar toch... goed uitziende wijven!" "En wonnen ze? Tikten ze die andere wijven een beetje zoek? Zag het er een beetje uit?" "Ja, ging lekker... twee vingers in de neus gewonnen van die dikke potten van Hoerenveen" "Zit dan niet te zeiken! Laat die wijven niet op vrijdag ballen, maar laat ze lekker hun wedstrijden spelen voordat de mannen het veld opgaan. Dan schreeuwen we die wijven ook naar het kampioenschap!" Maar even iets anders: een gewetensvraagje. Eigenlijk een inkoppertje. Maar als er nou een gappie van je op je afstapt, met een glinstering in zijn ogen en een glimlach rond zijn mond, die vervolgens de legendarische woorden spreekt: "man, ik ben toch zo verliefd... wat is ze prachtig... en maar 113 jaar jong!" in dat geval zou je toch normaal gesproken zeggen: "WAT?! Heb je een nieuwe hobby, ofzo mafklapper?! Je werd wakker en je dacht bij jezelf 'ach, laat ik vandaag mijn Joodse pielemoos eens even in een schijndooie schuiven'? Ben je wel helemaal goed bij je harses?!" Maar omdat je gappie net als jij ook een Ajacied is, zeg je dat niet. Nee, want je voelt exact hetzelfde. En je bent ook niet kwaad omdat je verliefd bent op diezelfde 113-jarige. En met jou nog vele duizenden. Nee, dat maakt je ook niet uit. Want wat is er mooier dan met je vrienden over die grote liefde praten. Herinneringen ophalen aan prachtige acties uit haar roemrijke verleden. Of samen fantaseren over de prachtige dingen die je nog met haar mee gaat maken. En natuurlijk zijn er ook mindere tijden. Oan voel je je alsof je in de zeik bent genomen. Maar je vergeeft haar. Je vergeeft haar altijd. Want die liefde is voor eeuwig. Tot in de dood. Van harte gefeliciteerd, lieve schat! 113 jaar en nog zo ontzettend mooi! Ik zal voor altijd van je houden. Ik zie met trots in mijn hart hoe je aan de hand van Frank elke week toch weer mooier lijkt te worden. Je straalt met de week meer kracht uit. En al zullen de mensen die nu wekelijks je prachtige shirt mogen aantrekken om op het veld je eer te verdedigen komen en gaan... wij zullen altijd blijven! Wij laten je nooit alleen! Wij zijn Ajax. Ajax is mijn glorie! Op naar de 32e landstitel! Zoals Johan het wil... maar dat is logisch... LEIPE SHIT, OUWE! Pagina 3 De Meersche Helden 2Ü12 - 2013

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 4