Pioniersfase North up Alliance Fluitsignaal klinkt, stadion zit volgepakt. Je kunt de haat tegen alles wat kakkerlak ademt voelen, proeven, ruiken en dus beleven. En dit alles, terwijl er geen enkele kakkerlak in het uitvak aanwezig is. Vanaf de start van de wedstrijd zijn onze Godenzonen eigenlijk niet in de problemen gekomen. Solide verdediging, sterk middenveld en een scorende voorhoede. En als we er ff een tandje bij deden, werden de kakkies gewoon zoek gespeeld. Eriksen is op het gebied van doelpunten maken nog geen Fischer (dat zou toch andersom moeten zijn) en Boerrigter heeft het zwaar. Meest lachwekkende moment van de middag was het lied; "Lex laat je tattoo eens zien". Immers mist én de strafschop en de nog eenvoudigere rebound, typisch... Vermeer is even een periode constant! Van pionieren naar volledige volwassenheid is de missie voor de komende jaren voor de NUA. We zijn er voor Ajax en voor een ieder die de club wil steunen. Sinds 21 januari is de vernieuwde website van de NUA gelanceerd (www.northup.nl) inclusief forum en zeer binnenkort starten we met de verkoop van onze eerste hoodie en nog meer NUA merchandise via de webshop. Binnen Ajax worden we bij steeds meer zaken betrokken, met als een van de hoogtepunten onze deelname aan het Bobby Haarms zaalvoetbaltoernooi op 12 januari jl. Na een ietwat trage start (denk hierbij aan zwaar opgefuckte longen die nog in de zuurstofhapstand stonden) zijn we in de poule als derde geëindigd. Dit smaakt naar meer volgend jaar en willen we supporten op alle fronten... Één stad, één club, één logo en één chaos in de Amsterdam Arena! De Meersche Helden 2012 - 2013 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 7