<fi "nis® WJJ Uk heb je heus wel door, hoor, Toby!" hoorde ik mezelf schreeuwen. En meteen naast me: "Wat loop je nou weer te zeiken?". "Heb je stront in je oren, ofzo? Ik zeg dat ik Toby door heb. Dat hij me echt niet in de zeik kan nemen! Ik heb zijn plannetje door, ouwe!". Tja, en dan moet je die bewering dus uit gaan leggen. Maar vooruit, no sweat, ik leg dat opzichtige plannetje van Toby even uit... Wat de meeste van jullie ongetwijfeld niet weten, en wat alleen intimi weten (en daar behoor ik zeker bij) is dat Toby al jaren helemaal leip is van Shakira. Toby, m'n gappie, zei jaren geleden al eens tegen me: "Allez, wat zou ik graag een keer poepen met Shakira". Nu moet ik die zin van Toby ook meteen uitleggen, want als een Belg zegt dat 'ie wil poepen, dan bedoelt 'ie niet dat hij zin heeft om even een lekker potje te gaan schijten. Nee, in België bedoelen ze met "poepen" gewoon ouderwets een potje neuken. En laten we maar even in het midden laten hoe die Belgen in fucking vredesnaam op die betekenis van poepen zijn gekomen. Oké, dus Toby heeft mij, in goed vertrouwen overigens (maar ik ga er vanuit dat jullie het niet verder vertellen), verteld dat hij Shakira weieens over zijn Belgische plassertje zou willen schuiven. In tegenstelling echter tot hoe hij eruit ziet, is Toby geen domme Belg. Hij heeft heel goed nagedacht hoe hij die droom werkelijkheid kan laten werden. Toby heeft namelijk besloten dat hij heel goed gaat voetballen, en dat hij dan uiteindelijk bij Barcelona terecht komt. En als hij eenmaal daar is, rekent hij erop dat hij Shakira tegenkomt, dat zij als een blok voor hem valt, en dat het dan lekker "poepen" wordt. Maar ja, als echte gabber van Toby is het mijn plicht om eerlijk te zijn tegen Toby. Dus ik zei: "Toby, dat is toch een kloteplan? Je hoort niet eens bij Ajax thuis, laat staan bij Barcelona! Man, je mag blij zijn als AGOW je een aanbieding gaat doen voor het tweede elftal en Ajax nog een tientje voor zo'n kutvoetballer als jij kan krijgen. Kijk, als "lucht dekken" een kwaliteit zou zijn, dan was je zeker een topper. Maar nee, je bent gewoon echt een klotevoetballer. Jij komt echt nooit bij Barcelona terecht!"T\a, Toby was natuurlijk in tranen. Hij was het wel met me eens, maar zag zijn droom helemaal uit elkaar lazeren. Daarna hoorde ik een paar weken niets van mijn grote vriend Toby. Maar toen, op een zaterdagavond, alsof er niets gebeurd was, stond hij opeens weer voor mijn deur. Ik deed open en schrok me te pletter... hij had een baard op zijn smoel. En mijn eerste woorden waren: "Man, je lijkt sprekend op... LEIPE SHIT, OUWE!". Ik zou namelijk echt zweren dat Gerard Piqué voor mijn deur stond! Toby stond alleen maar een beetje stom te grinniken. Dus ja, ik heb het plannetje van Toby allang door. Er is ook wederom niet goed over nagedacht, maar ja. Toby heeft al maanden Spaans gestudeerd, spreekt het inmiddels vloeiend en na het kijken van honderden afleveringen van CSI heeft hij bedacht om Piqué om zeep te helpen. Dus Piqué de grond in, Toby neemt zijn plaats in, en huppekee... lekker poepen met Shakira. En ik hoor jullie heus wel denken "nou, dat is toch een heel strak plan, ouwe?". Maar denk nou even na? Toby moet dan toch ook op zijn positie spelen bij Barcelona?!! En dan vliegt bij elke tegenaanval die bal achter Valdes. Geloof me, binnen twee minuten valt hij door de mand! Dus Toby, gewoon blijven dromen! En in plaats van Shakira wil Estelle Gullit wil vast lekker met je poepen. Ajax is mijn glorie! Op naar de 32e landstitel! Zoals Johan het wil... maar dat is logisch. LEIPE SHIT, OUWE! Pagina 3 De Meersche Helden 2Ü12 - 2013

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 4