de Redactie eigenlijk I...hebben we toch het gevoel dat we Iwat kunnen winne dit seizoen, haha rWdt hebbe .gekocht!? ^^andaag de wedstrijd tegen Roda. Normaal gesproken pakken we dan toch gewoon drie punten. De laatste jaren waren we na de winterstop ook op ons best. De inhaalrace werd toen ingezet en zeker de laatste twee jaar hebben we die race tot een goed einde gebracht. Nu staan we er in principe beter voor als de voorgaande jaren dus normaal gesproken is een 32ste landstitel nog gewoon in zicht. De eerste wedstrijd dit jaar was tegen 010 en zoals verwacht werd deze wedstrijd, ondanks niet altijd goed spel, gewonnen. Zuur was het daarom dat de tweede wedstrijd na een 0-2 voorsprong tegen Vitesse alsnog met 3-2 werd verloren. Twee wedstrijden tegen Vitesse dit seizoen en allebei verloren, dat kan en mag eigenlijk niet. Ook was er weer een Bobby Haarms zaalvoetbal toernooi. De Meersche Helden was de Hoofdsponsor en als alles goed gaat, zal zij dit ook in de toekomst blijven doen. Voor de derde keer werd dit toernooi gespeeld in Borchland. De opkomst was goed en het niveau was ook zeker om aan te zien. De finale was tussen AFCA Malukku en het Supportershome. Op de achterkant van deze uitgave kunt u zien wie uiteindelijk de winnaar was. Ook was er weer een tombola met fantastische prijzen. En de opbrengst daarvan wordt besteed aan het opknappen van het graf van Bobby Haarms. In deze uitgave hebben wij een interview met de heer Wim Schoevaart, helaas is hij ons ontvallen. Toch hebben wij ervoor gekozen om het interview te plaatsen. Hij was toch een man die 82 jaar lid was en alle successen van ons aller Ajax heeft meegemaakt. Een man ook met een historisch geheugen. Vraag naar het elftal van 1936 en hij noemde zo een aantal namen op. Met hem is een stukje historie heengegaan. Via deze weg willen wij zijn familie sterkte toewensen met het verwerken van dit vreselijke verlies. De Meersche Helden 2012 - 2013 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 3