Dit is d® mooiste club schoffie O it is de mooiste club van allemaal, we zingen het geregeld in het stadion. En of we nu winnen of verliezen, er is geen betere club dan deze. Het is een gevoel, een gevoel van macht, een gevoel van de grootste en de beste zijn. Naar de tegenstander wordt niet gekeken, laat staan opgekeken, zij kijken naar ons, zij kijken tegen ons op. De visie van Johan Cruijff houdt veel eigen jeugd in, onvermijdelijk zijn de jonge Godenzonen dan nog wat te wisselvallig. Dit is ook terug te zien in de ranglijst. Het is een proces en volgens alles en iedereen binnen dat proces zijn we op de goede weg. En veel valt er voor ons als supporters niet te klagen, 2 schalen op rij, maar bij Ajax zijn we nooit tevreden. Supporters kunnen zich weer identificeren met Ajax en dat is de grootste overwinning. Supporters bezoeken steeds massaler de jeugdtoernooien, zoals de Future Cup van de B1 en de Copa Amsterdam van de A1Vooral de Future Cup was een geweldige ervaring voor de supporters, maar vooral ook voor de jonge Godenzonen. Het gevoel van support wat zij ervaren hebben moet een zet in de rug betekenen om Ajax 1 te halen en het gevoel geven voor wie zij het doen: Voor ons! De georganiseerde busreis naar Doetinchem, voor de kampioenswedstrijd van de A1vorig seizoen gaf ook een geweldig voorbeeld hoe het moet zijn. Eén Ajax! Na de winnende goal was er een ware 'pitch-invasion' en dit gebeurde ook na het laatste fluitsignaal. De momenten van deze dag betekende veel voor spelers en supporters, plus een onvergetelijke ervaring. Eind maart begint de Future Cup weer, ik teken voor een herhaling van vorig seizoen. Al deze positieve ontwikkelingen maken ons weer net wat trotser op onze club. Het geluid op de tribune stijgt ook met de week, de F-side, Vak 410, Southcrew en North Up Alliance, het wordt allemaal steeds beter en mooier. En het kan nog beter en mooier, want zoals ik al zei, bij Ajax zijn we nooit tevreden. Ook wij zijn bezig met een proces, daar horen uitschieters bij en wat mindere wedstrijden. Feit blijft dat we met recht zingen trots op onze club te zijn, dat we steeds meer één Ajax zijn en dat we op de goede weg zijn. De Meersche Helden 2012 - 2013 Pagina 26

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 27