Samenwerking South-Crew Oe tweede Meersche Helden dit seizoen, onze club draait tot nu toe goed en doet nog mee op alle fronten. We maken ons op om Steaua Boekarest uit te schakelen voor de Europa League waarna hoogstwaarschijnlijk Chelsea de volgende tegenstander zal zijn. In de competitie gaat het op en af, maar nog steeds op koers naar waar we op het eind van het seizoen ook moeten staan, namelijk bovenaan! Het is rustig binnen de club en op supportersgebied laten we bijna iedere wedstrijd zien dat de sfeer in ons betonnen 2e huis steeds beter wordt! De komst van NUA en de wederopstand van de F-Side zorgen er ook voor dat wij super gemotiveerd zijn om mooie acties voor te bereiden en te laten zien. De supporters op de vakken 427, 428 en 429 weten ons steeds vaker te vinden en raken steeds meer gewend aan vlaggen, doeken en bandieri's. Ondanks het feit dat er sprake is van een ander soort supporter dan bijvoorbeeld op vak410 en F-Side gaat de medewerking en samenwerking steeds beter, al valt er natuurlijk nog een hoop te verbeteren en scepsis te overwinnen. De wederopstand van de F-Side leidt er ook toe dat de samenwerking tussen Zuid-1 en Zuid-2 steeds intensievere vormen gaat aannemen. Het beste voorbeeld tot nu toe is de samenwerking voor de wedstrijd Ajax-kakkerlakken dit jaar. Na het overlijden van legende Dhr. Schoevaart sloegen F-Side en South Crew de handen ineen en werd er gezamenlijk keihard gewerkt om Dhr. Schoevaart een passend afscheid te bezorgen. Een doek van 10x25 werd genaaid en tijdens 3 bouwdagen/avonden werd het portret van Dhr. Schoevaart en zijn rijke Ajax verleden op het doek aangebracht. Geen enkele andere Ajacied heeft alle kampioenschappen, europa cups en andere hoogte- en dieptepunten van onze prachtige club meegemaakt. We hopen dat we met deze actie en het verzorgde vuurwerk een passend afscheid hebben kunnen geven aan deze held! Dhr. Schoevaart rust zacht! De gemakkelijke overwinning tegen het ongedierte met duidelijke cijfers deden de rest die dag! Voorafgaand aan de wedstrijd tegen de kakkerlakken heeft onze nieuwe sjaal het levenslicht gezien! Uiteraard in beperkte oplage gebreid, wat ervoor zorgt dat onze sjaals altijd exclusief zijn. We hebben nog enkele sjaals te koop voor slechts 12,50 Euro per sjaal. Je kunt ze bestellen door een mailtje te sturen naar info@sthcrw.nl Uitgebreide fotoverslagen vanuit supportersoogpunt na alle wedstrijden zijn te vinden op onze site. Daar kun je ook de uitgebreide fotoverslagen zien met de voorbereidingsfoto's van de actie voor Dhr. Schoevaart. Voor iedere Europese uitwedstrijd proberen we een interessante graffiti special te maken over de te bezoeken stad, zodat we dicht bij onze roots blijven! Op de site vind je ook informatie over onze nieuwe en bestaande merchandise. Volg ons ook op Facebook en Twitter @sthcrw Pagina 9 De Meersche Helden 2012 - 2013

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2013 | | pagina 10