Dit is pm het begin North up Alliance Door de hele buzz die was gecreëerd, moesten we er de eerste wedstrijd dan ook wel echt staan. Dat dit nog een hele klus was, waren we even vergeten. Vooral dankzij de boys van Vak 410, konden we de eerste wedstrijden ons ding doen. De vlaggen, de mallen, zo'n beetje alles mochten we gebruiken. Wij zijn ze daar tot op de dag van vandaag nog steeds dankbaar voor. Ons eerste tekstdoek verklaarde vervolgens misschien nog wel het beste wat wij willen bereiken. 'NUA groet Zuid, op weg naar één geluid!' De eerste wedstrijd ging goed en deed ons ook goed. Voorafgaand aan de wedstrijd hadden we al een groot aantal van de shirts aan de sympathisanten uitgedeeld. Het is wonderlijk wat dat met je doet als groep. Van uren ouwehoeren in Hoofddorp over van alles en nog wat, naar meer dan honderd man in het shirt van de NUA te zien lopen. Op dat soort momenten weten we waarvoor we het doen: echt meer sfeer. Vanaf het begin tot nu is er wel het één en ander veranderd. De 'organisatie' is uitgebreid en er zijn steeds meer vrijwilligers bijgekomen om te helpen met het creëren van meer sfeer Denk bijvoorbeeld aan de mensen die de vlaggen en doeken maken. Maar ook op andere vlakken is er verandering gaande. Waar wij eerst de losse groepen op hun eigen plek wilden laten staan, wordt er nu toch steeds meer geprobeerd om het te centreren in vak 413. Een grote groep bij elkaar heeft nou eenmaal meer effect dan twintig losse groepjes verspreidt over vier vakken. het goed komt! Er is nog een lange weg te gaan. De acties vóór de wedstrijd zijn al top. Elke wedstrijd vlaggen en tegen NAC zelfs het oude logo over het vak. Maar met name op het gebied van zingen, schreeuwen en springen kan het een stuk beter Er wordt hard aan gewerkt en wij hebben er vertrouwen in dat De Meersche Helden 2012 - 2013 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 7