de Redactie NeEtf éindelijk is hij er de eerste uitgave van het seizoen 2012-2013. De Meersche Helden zat even op een dood spoor maar door doorzettingsvermogen en hulp van diverse kanten leeft De Meersche Helden weer als nooit tevoren. De gehele groep vrijwilligers gaat er weer vol voor. De verkoop zal vanaf nu plaatsvinden in de Arena. Uiteindelijk hopen we ook weer gewoon rondom de Arena te kunnen verkopen, maar daarover meer verderop in het fanzine. Ondanks dat het fanzine stokte hebben we zeker niet stil gezeten, we hebben een fantastische open dag gehad en niet te vergeten we hebben busreizen georganiseerd naar Dortmund en Manchester. Beide reizen waren een succes, naar Dortmund hadden we een bus en naar Manchester twee dubbeldekkers. Zeker de reis naar Manchester was top, 136 man hadden zich opgegeven en eigenlijk hebben we geen wanklank gehoord. Ja dat het een lange rit was maar daar kunnen wij natuurlijk niets aan doen. Wij zullen hier ook zeker mee doorgaan. Na deze uitgave komen we dit seizoen nog drie keer uit en dat is allemaal na de winterstop. Op onze site kun je lezen welke dagen dat precies zijn, ook kun je daar onze webshop bezoeken. We zijn tegenwoordig ook via Facebook en Twitter te volgen. Ook dit jaar zijn er weer nieuwe schrijvers bij, onder ander de North Upp Alliance. Een groep enthousiaste supporters die handen ineen geslagen hebben en zich laten horen op Noord 2de ring. Deze groep word alleen maar groter en daar zullen we zeker nog mooie dingen van gaan zien. Dit allemaal om de sfeer in de Arena te verbeteren zodat als de tegenstander het veld betreed ze net als vroeger gelijk al met 1-0 achter staan. Tevens zijn wij altijd op zoek naar nieuwe schrijvers en verkopers. Ben je geïnteresseerd laat het ons dan weten door een mail te sturen naar redactie@demeerschehelden.nl Vandaag de wedstrijd tegen Fc Groningen, Maaskantje en zijn team hebben hier niets te zoeken dus laat je horen. De drie punten moeten en zullen in Amsterdam blijven dus steun Ajax positief, je team uitfluiten na een verkeerde bal heeft totaal geen zin. De Meersche Helden 2012 - 2013

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 3