VAK410 Anno 2001 [klassieker Eind oktober was het weer zover; de wedstrijd tegen de aartsrivaal uit Rotterdam stond weer op het programma. Traditiegetrouw bezocht VAK410 zaterdag de laatste training. Waar deze vroeger buiten op het trainingsveld plaatsvond, gebeurt dit inmiddels al een aantal jaar in de ArenA. Ajax geeft hierbij altijd aan dat vuurwerk ten strengste verboden is. Overleg hierover mocht niet baten en daarom werd er besloten het dit jaar anders aan te pakken. Bij de laatste training voor een dusdanig belangrijke wedstrijd hoort vuurwerk en er is aangetoond dat verantwoordelijk vuurwerk afsteken in stadions mogelijk is. Uiteindelijk bezochten zo'n 800 supporters de laatste training. Dat kan nog steeds stukken beter! Daarom willen wij alvast bij deze iedereen oproepen om voor de 'return' van de klassieker, dan toch allemaal weer eens bij de laatste training aanwezig te zijn! Op zaterdag 19 januari 2013 VAK410 DVD6 (2011-2012) Deze DVD vertelt het verhaal vanaf de tribune gedurende het seizoen 2011 /2012. Ook dit seizoen klonken de liederen massaal en trilde de tribunes vaak ongelooflijk hard. Beleef opnieuw de mooie reizen naar onder meer Lyon, Manchester en Heerenveen. Maar bekijk ook ons interview met David Endt, de prachtige Tifo acties zoals het unieke Ultra 3D Vision doek en geniet van de onvergetelijke corteos zoals alleen VAK410 die heeft. Helaas kent ook dit seizoen weer donkere kanten. Zo was er de bizarre bekerwedstrijd tegen AZ, grote bestuurlijke sores en hebben we dit seizoen ook afscheid moeten nemen van Sven. King High, je wordt niet vergeten. Sven CBS! Ook dit seizoen werd er weer gevochten op tribune: tegen half één wedstrijden, combiregelingen, clubcards, stadionverboden, lege uitvakken, pyroverbod, betaaltelevisie, alcoholvrij bier, de UEFA, dure tickets, camera's en ga zo maar verder. En VAK410 zal blijven strijden, want het voetbal behoort aan hen die elke zondag op de tribune staan. Door weer en wind, in binnen- en buitenland. Hij die daar zijn kleuren verdedigt en vol trots zijn liederen zingt. Seizoen in, seizoen uit. Week in, week uit. Samen op naar de 32ste! De dvd is verkrijgbaar via de webshop (www.vak410.nl/webshop) en via het merchandiseverkooppunt naast 424. Pagina 13 De Meersche Helden 2012 - 2013

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 14