ALTIJD AJACIED e Supportersvereniging Ajax heeft vanuit de statutaire doelstelling een brugfunctie tussen de supporters en de club. Daarom organiseert de SVA jaarlijks tientallen Ajax gerelateerde evenementen en acties voor jong en oud. Voor onze jongste Ajacieden (de leden van de Ajax Kids Club) organiseren we onder andere de Ajax Kids Tour, kunnen leden spelers interviewen voor het Ajax Kids Club blad, als mascotte met een speler het veld op lopen en meedoen aan de Ajax Fun Games in de rust. Onze leden tot 18 jaar (Ajax Jonge Schare) kunnen zich onder andere opgeven om met de Ajaxvlag het veld op te lopen, ballenjongen zijn bij een wedstrijd in de Amsterdam ArenA of bandieri's maken met de mannen van STH CRW. De volwassen leden (AjaxLife) kunnen zich opgeven om op 14 december aanstaande naar het Ajax Life café te komen. Club Bantam in het Noord Flollandse Floogkarspel biedt die avond aan 800 Ajacieden (leden en introducees) de mogelijkheid om in gesprek te gaan met een aantal selectiespelers, leden van het technisch hart en ook de komst van de trainer is toegezegd. De avond bestaat uit een interactief podiumprogramma van anderhalf uur waarbij er een actieve rol is voor de zaal Naast selectiespelers Eriksen, Moisander, Van Rhijn, Blind en Lukoki, wiens komst door Ajax onder voorbehoud is toegezegd, is er ook de mogelijkheid om verschillende supporterszaken te bespreken. Ronald Pieloor (bestuursraad Ajax), Daniel Dekker (voorzitter van de Supportersvereniging Ajax) en Menno Pot (Ajacied en schrijver van leuke stukkies rondom de club) zullen ook in de zaal aanwezig Verder zal een panel van journalisten bestaande uit Jaap de Groot (Telegraaf), Dick Sintenie (Parool) en Simon Zwartkruis (Voetbal International) zich buigen over een aantal actuele thema's en is er een pittige kennisquiz waarbij mooie prijzen te winnen zijn. Leden van de Supportersvereniging Ajax kunnen per persoon in totaal drie vrienden die (nog) geen lid zjin meenemen. De toegang is gratis en leden van de Supportersvereniging Ajax ontvangen bij binnenkomst een extra attentie in de vorm van het boek 'Sporen van Ajax' van Menno Pot. beperkt is. ANNO I99T_ Opgeven kan via ajaxlife.nl/café en het advies is om dit zo snel mogelijk te doen omdat de capaciteit De Meersche Helden 2Q12 - 2013 Pagina 12

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 13