Knabqc seizoen South-Crew toOKUK* Axios: 'Samenscholing onder de Ajax bandieri' In de week van 16 tot en met 20 april gaan we voor het tweede achtereenvolgende jaar meewerken aan het Axios project 'Samenscholing onder de Ajax bandieri'. We hebben al eerder over dit project verteld in De Meersche Helden. Kort komt het erop neer dat we mee gaan helpen met een deel van een onderwijsprogramma dat Axios in samenwerking met de Gemeente Amsterdam en Ajax heeft opgezet. Onze hulp zal bestaan uit het organiseren van een aantal bandieri-bouwdagen voor ongeveer tweehonderd scholieren. We zullen vijf dagen achter elkaar gezamenlijk met de scholieren bandieri's ontwerpen en gaan maken. Daarnaast gaan we een grote muurschildering maken bij een school. We hopen met onze inzet een klein stukje bij te dragen aan de ontwikkeling van de scholieren en het succes van het onderwijsprogramma! De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 6 Info: We hebben een nieuwe fotograaf weten te strikken voor extra foto's vanuit het vak. Op onze site kun je de nieuwe, uitgebreidere fotoverslagen gaan vinden. De fotoverslagen zullen vanuit verschillende standpunten gemaakt zijn en het kan voorkomen dat het fotoverslag in verschillende delen online gezet zal worden. Bezoek dus met regelmaat onze site www.sthcrw.nl om het meest uitgebreide fotoverslag te kunnen zien. Het mooie, zonnige weer komt er weer aan. Tijd dus om t-shirts te gaan dragen. We hebben nog steeds een beperkt aantal shirts van de 'holy ground' De Meer. Onze 'Writing our name' shirts zijn ook nog verkrijgbaar. We zijn bezig met nieuwe t-shirts en stickers. Volg ons op twitter: @sthcrw Website: www.sthcrw.nl

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 7