Knotgk seizoen South-Crew :^ICKEYJ5C: GAMES COHGRKTSfr' at een knotsgek seizoen beleven we! Van kansloos vlak na de winterstop tot titelfavoriet op dit moment! Onze jongens hebben laten zien dat ze kunnen voetballen door maar liefst acht wedstrijden op rij te winnen. Wij, op de tribunes, hebben laten zien dat de Arena geen kille betonbak hoeft te zijn, dat het hier een heksenketel kan zijn! Dat is DE winst van dit seizoen! Ook bij ons op de vakken 427,428,429 wordt de sfeer steeds beter en fanatieker. Wij proberen met kleine of grote acties deze sfeer positief te beïnvloeden. Wat hebben we laten zien de afgelopen weken: Roda thuis (4 maart 2012) Deze wedstrijd betekende de 150ste officiële wedstrijd voor Mickey Sulejmani! Een speler die vaak kritiek heeft gekregen en toch ook zeer geliefd is bij de supporters. Omdat Mickey na een sterke start van de competitie een zwakkere periode kende besloten we hem te feliciteren met zijn 150ste duel in Ajax-1 en hem te laten zien dat wij achter hem blijven staan! Elelaas moest Mickey deze wedstrijd in de 31ste minuut geblesseerd uitvallen en het ziet ernaar uit dat hij de rest van het seizoen niet meer in actie kan komen. Wij wensen Mickey bij deze veel sterkte en een goed herstel! p$v thuis (25 maart 2012) Na een aantal relatief makkelijke tegenstanders kwamen de boeren op zondag 25 maart met bibberende knietjes naar Mokum. Een paar weken ervoor had opperjankert Driesje nog een grote bek dat ze titel al op zak hadden, maar zoals vaker komt hoogmoed voor de val! Om in het spoor te blijven van de kaasboeren en om de lampjes in de titelstrijd definitief op een zijspoor te zetten moesten we deze wedstrijd winnend afsluiten! Om deze doelstelling kracht bij te zetten besloten we om een befaamde kreet van Bobby Elaarms te gebruiken om de spelers te motiveren: 'Bloed aan de palen, darmen in het net!' Deze kreet werd gespoten op een doek van 35x3 meter! Samen met een vijftigtal vlaggen, dertig bandieri's en twee megavlaggen kwam de sfeer meteen goed op gang. Samen met een ontketend vak410 en een loskomend Zuid-1 was de sfeer in het hele stadion fantastisch. Ook de spelers beaamden dit na de wedstrijd, een beter compliment kun je als supporters toch niet krijgen?! Pagina 5 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 6