1 31 STE LANDSTITEL A 2 volg Amsterdam Arena ITU et einde is nabij! Neehee... HET EINDE IS NABIJ!!!! En het begon allemaal op dinsdag 20 maart 2012! Als ik deze datum hier zo schrijf is er helemaal niemand die zich deze dag kan herinneren, gok ik. Maar het is een belangrijke dag. Een gitzwarte, en cruciale dag in de geschiedenis van de mooiste club ter wereld. Want sinds die dag is er een Chinees bij Ajax! Een Chinees in de bestuursraad van Ajax! Het ergste is, is dat ik sinds dit vreselijke nieuws bekendgemaakt werd eigenlijk alleen maar hele positieve berichten van supporters heb gehoord. Er werd gesproken over "een mijlpaal voor supporters", "Chinees schrijft historie", en meer van dat soort onzin-commentaar. Maar ik laat me geen zand in de ogen strooien. Nee, in tegendeel zelfs... ik ga de ogen van supporters openen! Laat ik ter illustratie beginnen met een simpele vraag: "ken jij een Chinees met een eigen mening?". Het antwoord kan natuurlijk alleen maar NEE zijn. Simpelweg omdat een Chinees met een eigen mening OF zijn leven lang in de cel zit, OF nooit meer wordt teruggevonden. Chinezen staan wereldwijd alleen maar bekend vanwege het feit dat ze alleen maar ja-knikken en glimlachen. Man, je hoeft hier maar een willekeurige Chinees in te strompelen om weer een plastic bak met hondenvlees in gore saus te halen, en er staan minimaal vijftien Chinezen naar je te knikken, die werkelijk alles doen wat je wilt. "Wilt u spa lood... spa gloen... een olgasme bij het eten?" Vragen genoeg. Maar eigen mening? Nope! En zo'n gele hufter zit er dus sinds kort in de bestuursraad! Dus als Cruijff-hater Hennie Henrichs (je weet wel, die grafbak met z'n dikke rooie plofharses die eerder voor wanbeleid is weggestuurd) bedenkt dat het nu maar eens uit moet zijn met "die Cruijff en zijn plannen"... nou, die Chinees laat zijn tanden zien en begint ja te knikken. Of Maarten Oldenhof begint te praten over hoe lekker het is om een kakkerlak op een bureau te neuken (zo is hij immers ooit aan Nicole Edelenbos gekomen) en voor je het weet ligt die Chinees op een bureau Bartina Koeman een veeg te geven! Laat staan dat Tonnie "Zonnebank" Bruins-Slot begint over zijn mooie diarreebruine smoelwerk... die Chinees is niet meer onder dat tosti-ijzer vandaan te rammen. Gevolg: verbrande Chinees! En of dat allemaal nog niet erg genoeg is... het is natuurlijk enkel een kwestie van tijd voor die Chinees in de bestuursraad gaat aankaarten dat het financieel erg aantrekkelijk kan zijn om een paar Chinezen op te stellen. Zodat hij tegen zijn een miljard gele gappies kan zeggen dat ze het shirt van die desbetreffende Chinezen moeten kopen. En als het over knaken verdienen gaat, dan gaan geheid die andere zes mannen in de bestuursraad keihard ja-knikken. Dag jeugdopleiding! Hallo Happy Hongkong Mokum! Mensen, mensen, mensen... open toch alstublieft snel de ogen! Maar nu even zonder dollen... Pieloor, geile pleures-spleetoog... hou onze eer hoog daar in dat wespennest! Voor je benoeming zijn echt maar drie woorden: LEIPE SHIT, OUWE! De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 5