de Redactie Oe 31e landstitel ligt voor het grijpen. Ajax 1 kan voor de tweede keer op rij de schaal weer meenemen naar Amsterdam. Hadden we dat verwacht? Nou niet echt als je in ogenschouw neemt dat we met de winterstop een straatlengte achter lagen op de nummer één. Maar waar ons duppie de laatste jaren goed in is, is de inhaalrace. Niet alle wedstrijden worden met goed voetbal gewonnen, maar er is strijd en de punten blijven in Amsterdam. En als de andere clubs regelmatig punten laten liggen, ja dan kan je er vanuit gaan dat Ajax weer mee gaat doen om het kampioensschap. Sterker nog, we staan gewoon op nummer één en hebben alles in eigen hand. Na een roerig seizoen kunnen we wel zeggen dat we het seizoen weer met vreugde tranen kunnen afsluiten. Er is veel gebeurd binnen de club maar nu is het in rustiger vaarwater beland en het belangrijkste doel kan en wordt gehaald. De laatste 4 wedstrijden moeten een feest worden. De Arena moet ontploffen en we moeten als een blok achter ons aller Ajax staan, oals we de laatste wedstrijden ook hebben gedaan. Als de tegenstander het veld op komt moeten ze beseffen dat er hier niks te halen valt. Ook de laatste twee thuiswedstrijden tegen Groningen en VW zijn stijf uitverkocht, kom allemaal in je Ajax shirt. Wat is er mooier dan een rood-witte Arena. Denk maar terug aan de kampioenswedstrijd van vorig seizoen, dat moet overtroffen worden. En dat kan alleen maar als iedereen er achter staat, aan de spelers zal het zeker niet liggen want die zijn tot het bot gemotiveerd. Dus is het aan ons, supporters, de taak om net even dat extra's te brengen binnen de Arena. Dan maar een paar dagen geen stem meer. Vandaag de wedstrijd tegen Groningen. Waar we in het begin van het seizoen nog verloren in en tegen Groningen gaan we dat vandaag rechtzetten. Wij zitten in een flow en Groningen is niet in vorm. Pieter Huistra en zijn mannen hebben dus niks te zoeken in Amsterdam en er valt al helemaal niks te halen. Laten we er vandaag weer een topdag van maken en laat je horen zoals alleen wij dat kunnen. WIJ ZIJN AJAX WIJ ZIJN DE BESTE. De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 3