DMH Puzzel ul de onderstaande puzzel in, en maak van de letters die in de rode blokjes staat een naam. De oplossing van de vorige puzzel was Keje Molenaar, de winnaar koos voor de dvd's van Ajaxpride. Stuur het antwoord voor 6 mei 2012 naar redactie@demeerschehelden.nl Onder de goede inzendingen verloten wij een mooie prijs. M Horizontaal 1Uitstekend lichaamsdeel biliz 5. Vervelend insect 8. Van wie is deze uitspraak? "Johan heeft een sterke visie en ik mijn eigen wijsheid!" 10. De 'oude' F-side, oftewel Zuidl wordt nu ook de genoemd 11De broertjes 13. De nachtmerrie van menig voetbalclub (zaakwaarnemer] 15. Verdediger bij Arsenal (achternaam) 19. Bijnaam FC Groningen; De.... 20. Welke speler was er in het seizoen 2007-2008 na Silva en Suarez ook van Groningen overgekomen naar Ajax? 21Ik(naam van een boek] Verticaal 2. Roda thuis, van schlemiel tot beslissende speler 3. "Voetbal speel je met het hoofd, want de bal is vlugger dan de benen", van wie is deze uitspraak? 4. Rechts back van FC Groningen die naar Ajax overkwam (voetbalnaam) 6. De eerste wedstrijd van dit seizoen verloren wij met 1 - O in en tegen Groningen en kreeg een Ajacied ook nog een rode kaart. Wie kreeg er rood? 7. Onze stadionspeaker is alweer zon 23 jaar gastheer van ons aller Ajax bij thuiswedstrijden. Hoe heet de beste man eigenlijk? (voor en achternaam) 9. Wat was het brandbare materiaal dat tijden het Euroborgdrama in de fik was gestoken door de harde kern van Groningen? 12. Tegen welke club heeft ons aller Ajax dit seizoen zijn 112e verjaardag gevierd? 14. "Oh (voornaam), zing een liedje voor mij alleen" 16. Zlatan vertelde in zijn boek meerdere malen dat hij een gruwelijke hekel heeft aan een trainer. Wie is die trainer? De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 34

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 35