fe©G«w(§(§[n uit ajtijd lastig □ensdag 11 april, wat een kut dag om een wedstrijd te gaan bezoeken van ons Aller Ajax. De wedstrijd zou om 21.00 uur beginnen en de wedstrijd werd gespeeld in Heerenveen tegen de plaatselijke Sc. Welke idioot van de KNVB heeft dat nou weer beslist? Ondanks deze mindere omstandigheden was het uitvak weer binnen no-time uitverkocht. Zeker in deze belangrijke fase van de competitie, waar de steun van de supporters niet gemist kan worden, stonden de meegereisde fans achter hun club. Dat hebben ze het gehele seizoen al laten zien, kaarten voor de uitwedstrijden vliegen over de toonbanken. En eerlijk is eerlijk de sfeer bij uitwedstrijden is vele malen mooier dan bij wedstrijden in de Arena. Maar wat een avond zou dit weer worden, de wedstrijd van vorig seizoen in Heerenveen zat nog op mijn netvlies en kon die wel overtroffen worden. Dat was immers ook een kampioenswedstrijd, dat was de beslissende winst voor het uiteindelijke kampioensschap. En ook nu konden we een belangrijke stap zetten naar het kampioensschap. Toch ga je nooit echt met een goed gevoel naar Heerenveen, je weet daar hebben we het altijd lastig en de drie punten zijn eigenlijk nooit een zekerheitje. De wedstrijd was nog maar net begonnen en hij was eigenlijk al gespeeld. Al naar drie minuten kreeg Heerenveen doelman Bryan Vandenbussche de rode kaart voor het neerhalen van Siem de Jong in het strafschop gebied, de penalty die Ajax kreeg werd benut door Theo Janssen. Wat een avond zou dit worden, Ajax zou uiteindelijk winnen met 5-0 en de drie punten werden meegenomen naar Amsterdam. Maar de sfeer in het uitvak wat was die geweldig, 90 minuten lang stonden de 1000 meegereisde supporters achter hun Aller Ajax. Kippenvel tot op het bot, wat werd dit een geweldige avond. Wat kon mij het nu nog schelen dat ik pas ruim na middernacht weer thuis zou zijn. Ik was erbij, ik stond er tussen in, deze avond was er een om nooit meer te vergeten. Wat kijk ik alweer uit naar de wedstrijden in Enschede en Arnhem, want daar moet je toch bij zijn. En wat zou het helemaal mooi zijn als je in Enschede kampioen zou kunnen worden. Een vol uitvak met alleen maar supporters die als een blok achter hun club staan. Nu 12 uur na de wedstrijd verdwijnt langzaam het kippenvel. Jezus wat was dit een topavond! De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 12