in Ié Pietje, kreeg jij ook een harde lui van ons ploegie in Manchester "Pietje? Het is voor jou ook 'Taxi Piet', hoor, Amsterdamse Ethiopiër!" "Lik jij even lekker m'n magere reet, gappie" "Hahahaha, ik zit je maarte fucken, Hark... Natuurlijk heb ik genoten. Geinig op zo'n wolk kijken wat er daar beneden allemaal gebeurd." "Met dat dikke lijf van jou op die wolk hebben ze in Manchester nog nooit zulke laaghangende bewolking gehad, ouwe" "Hahahaha... Die Engelse smerissen hadden het druk met ze, he?" "Ja, onze gappies hebben ze daar beneden aardig bezig gehouden." "Ik zag ook Mirjam en die rooie draak van je daar beneden genieten." "Zag nog hoe Jody een fles cola uit een winkel jatte... oh, ik ben zo trots op m'n zoon... maar dat heeft 'ie wel van z'n moeder, hoor. Hahahahaha!" "Hahahaha. Ja vast, jij hebt hier onlangs nog de sleutel van die deur van Petrus gejat, hufter! Hij heeft 3 dagen lopen zoeken. Hele rij voor die deur!" "Ja, lachen he. Had 'ie maar een bordje op moeten hangen met "vol is vol"... Hahahaha" "Vorige maand zag ik die kakkerlak van een Coen Moulijn hier binnen wandelen. Weet waar 'ie woont. Heb z'n voordeur wit-rood- wit geschilderd." "Hahahaha. Lachen! Ik heb m'n reet afgeveegd met foto's van Koeman en z'n schijtelftal en die door z'n brievenbus geduwd..." "Leipe shit! Maar even serieus, Hark... het is lang geleden dat ik die gasten met zoveel passie heb zien ballen in het mooiste shirt ter wereld." "Je hebt gelijk, Pietje... jammer dat ze niet een ronde verder zijn, maar met opgeheven hoofd terug naar ons prachtige Mokum." "En die Joden in dat uitvak... wat een kabaal maakten ze, he? Heb jij ooit zo hard horen zingen, Hark?" "Vond het een beetje tegenvallen, ouwe. Ze zijn zeker 10 seconden stil geweest... dat kan niet, hel... Hahahahaha!" "Heb trouwens laatst nog even samen met Bobby, Sjaak en Jezus zitten klaverjassen... hebben het ook nog even over onze club gehad." "En? Is Jezus nog steeds kwaad op me, ouwe? Volgens mij vond 'ie het niet zo geinig dat ik z'n sandalen aan de grond heb vastgelijmd." "Hahaha. Hij had wel nieuwe sandalen aan, ja. Maar ik moest aan je vragen of je hebt gemerkt dat hij in je bier heeft gezeken?" "Hahahaha, wat een geinporem! Goeie grap, ouwe! Is de pa van Jezus trouwens nog steeds zo bloedlink op Uri?" "Nou, laat ik het zo zeggen... Uri mag dan bij het uitverkoren volk horen, maar na zijn laatste adem krijgt 'ie het vele malen warmer dan na een gesprek met Johan". "Hahahahaha... Doe mij maar een broodje gebakken leugenachtige Jood! Met veel saus voor de smaak!" "We moeten er al een eind aan breien, gappie... die hufters van Meersche Helden hebben ons maar 1 pagina gegeven..." "Weten die klootzakken niet dat jij alleen al voor een foto met je dikke pens twee pagina's nodig hebt. Hahahaha." "Hahaha. Hufter! Maar even zonder gekheid.: Hé, jullie daar beneden... namens alle Ajacieden hierboven bedankt voor alle vingers omhoog bij doelpunten van onze grote liefde. Voor de spandoeken die ons eren. Bedankt dat jullie ons nooit vergeten. Ajax gaat verder dan de dood, ouwe! De liefde is eeuwig! En geloof me... bij elke goal van onze grote liefde schreeuwen we net zo hard met jullie mee. Ajacieden tot in eeuwigheid! Ach, het is allemaal prachtig samen te vatten met die drie mooie woorden: LEIPE SHIT, OUWE! Op naar de 31e! Mazzel!" De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 4

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 5