Ho lang gaan we hier nog mee door? Pepperoni ooraf aan de thuiswedstrijd van Ajax tegen Manchester United werd duidelijk dat er duizenden supporters van de Engelse club de oversteek zouden gaan maken naar Nederland en dat er geruchten waren over mogelijke confrontaties tussen supporters van beide clubs. Het frappante aan deze geruchten is dat ze niet de wereld in worden geslingerd door de supporters zelf, de media of clubs, maar juist iedere keer komen vanuit de hoek van justitie en zielige ambtenaren zelf. Supporters zijn namelijk op voorhand al veroordeeld en zij zijn toch immer mensen van het kaliber waarvoor ouders je juist altijd gewaarschuwd hebben. Om dit tuig een hak te zetten heeft Burgermeester van der Laan nu net als zijn voorganger Job "ook in Den Haag heb ik gefaald" Cohen bij de UEFA aan de bel getrokken en er op aan gedrongen om tijdens Europese wedstrijden geen uitsupporters meer toe te laten om zodoende confrontaties tussen supporters te voorkomen. Mocht hier geen gehoor aan worden gegeven is er ook een idee op de bus gedaan om supporters alleen nog te laten afreizen d.m.v. verplicht combi vervoer en dus bij aankomst direct naar het stadion te vervoeren en niet meer toe te laten in het centrum of elders in de stad. Ondertussen heeft van der Laan al wel aangegeven geen hoge pet op te hebben van de UEFA daar er met het voorstel van Cohen helemaal niks is gedaan. Nu van der Laan ook heeft aangegeven van mening te zijn dat de UEFA en clubs mee dienen te betalen aan de kosten voor de grote politie-inzet heb ik niet het idee dat hij wel een reactie zal gaan krijgen vanuit het UEFA bolwerk te Nyon. Vraag me dus nu af wat de volgende stap zal zijn die de burgermeester gaat ondernemen en als hij dan toch graag in het voetspoor van zijn voorganger willen blijven dan is misschien lekker her en der koffie S. thee drinken een optie, want zo is ook Cohen lekker zijn ambtstermijn gaan invullen. Het lost wel niks op, maar je kan tenminste wel lekker je schijnheilige smoelwerk vertonen. Beste Eberhard van der Laan, mocht U dus besluiten om Uw kruistocht verder uit te breiden is het dan ook mogelijk om tegen die onschuldige Amsterdammers te zeggen dat naast de "kleine" kostenpost veroorzaakt door supporters er net als door Uw voorganger en kornuiten ook Uw B&.W schuldig is aan veel hogere schade in de portemonnees van diezelfde burgers door onder meer de N-Z lijn en andere idiote dwalingen. In het vraaggesprek met AT5 vroeg U zich af "Hoe lang gaan we hier nog mee door?", maar die vraag zou U zich beter zelf kunnen stellen terwijl U in de spiegel kijkt. Pagina 3 De Meersche Helden 2Q11 - 2012 Laatst vernam ik trouwens in het nieuws dat er binnen enkele dagen in diverse Wintersport plaatsen grote groepen vakantiegangers met elkaar op de vuist zijn gegaan. Is het misschien een optie om lekker burgermeester te worden van zo'n plaatsje en dan kunt U daar lekker verder stoeien met achterlijke ideeën en wie weet Combiwintersport in het leven roepen. Vanuit Nederland onder begeleiding richting de Alpen, dan onder begeleiding je ski outfit huren en skipas aanschaffen en tevens gezellig onder politiebegeleiding een paar keer de berg afdalen. Mocht er dan niet snel genoeg geskied worden dan kan er altijd nog even een corrigerend tikje met een skistok worden uitgedeeld. Het verschil tussen U en ons is gewoon heel simpel, Wij verdedigen ONZE stad terwijl jullie ambtenaren de stad met de dag meer en meer verneuken. Als vertrutting dus je beste eigenschap is trek dan gewoon lekker een rok aan en ga klaverjassen met een stel ouwe wijven.

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 4