de Redactie Dnmiddels zijn er al weer een paar wedstrijden gespeeld na de winterstop, wat kwam Ajax slecht uit de winterstop. De eerste wedstrijden werden niet gewonnen en we stonden op een gegeven moment meer dan tien punten achter op de nummer 1Uitgeschakeld in de KNVB beker en in Europa hebben we ook niets meer te zoeken. Natuurlijk hebben we de Europa League met opgeheven hoofd verlaten zeker na de wedstrijd in en tegen Manchester, maar daar koop je geen ene moer voor. Ondanks de massale steun van de supporters in Manchester kwamen we zoals wel eerder is gebeurd een goaltje tekort. Inmiddels winnen we weer in de competitie en staan nog slechts vijf punten achter op de koploper. Aangezien we alleen nog kampioen kunnen worden moeten we ons daar maar op focussen, Ajax heeft nog alles zelf in de hand. Ook bestuurlijk gezien is het wat rustiger geworden, klojo's zijn opgestapt en Cruijff heeft gewonnen. Maar is het niet wat te rustig, we horen nu wel erg weinig en zien ook niks of nauwelijks wat gebeuren. Of dat een goede of slechte zaak is, ja daar kunnen we geen zinnig woord over zeggen. Maar het lijkt wel nu er wat rust van boven komt de resultaten op de mat beter zijn/worden. Aan de supporters zal het zeker niet liggen die steunen hun team door dik en dun, zeker met uitwedstrijden is de sfeer op de Ajax vakken goed. Via deze weg willen we Oscar en Pooja feliciteren met hun zoon Sagar. Oscar is een van de diehard vrijwilligers van De Meersche Helden. Daarnaast volgden we uiteraard de kwestie omtrent Luis Suarez, die het namens Liverpool aan de stok had met Patrice Evra van Manchester United. Los van wat er exact gebeurd is en wie er de waarheid spreekt; Luis blijft voor ons een held. Daarom kwam het "Walking along, singing a song, walking in a Suarez wonderland,' gezongen vanaf de tribunes van Old Trafford, uit onze harten. Evra is a pussy! Suarez Oohooh! De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 3