DMH Puzzel ul de onderstaande puzzel in, en maak van de letters die in de rode blokjes staat een naam. De oplossing van de vorige puzzel was Derk Boerrigter, de winnaar koos voor de dvd's van Ajaxpride. Stuur het antwoord voor 22 april 2Ü12 naar redactie@demeerschehelden.nl Onder de goede inzendingen verloten wij een mooie prijs. by DMH Horizontaal: K 4. De opening van het Emirates Stadium ging gepaard met een afscheidswedstrijd. Voor wie was die afscheidswedstrijd? (achternaam] 5.'Laat ons gelukkig zijn' is een Joods lied, hoe heet dit lied in het Hebreeuws? 10.Razendsnelle Armeense aanvaller, heeft het door blessureleed nooit kunnen waarmaken, (achternaam] 12.Naam mascotte 14.Aan welke eredivisieclub is Jan Vertonghen verhuurd geweest? 16.Oude rechtsback. Financieel gedupeerd door zijn zaakwaarnemer. 18.Welke Ajacied draagt de bijnaam 'ijskonijn'? (achternaam] 19.Gekke Zweed die onlangs een boek heeft uitgebracht (voetbalnaam) 20.Welke oud Ajacied dreigde na een kampioensfeest van zijn oude werkgever achter de tralies te verdwijnen omdat hij stenen naar de politie had gegooid? (voetbalnaam] 21 .Welke oud-Ajacied brak het been van een tegenstander in de Premier Leaque? Verticaal: I .Ajax - AZ. Verdient een levenslang stadionverbod (voornaam] 2.Amsterdamse zanger met zijn eigen café, zingt regelmatig in de Arena 3.Welke speler heeft géén 100 officiële duels voor ons aller Ajax gevoetbald? Siem de Jong/Cristian Chivu/ KJHuntelaar 6.Welke Ajacied schopte tijdens zijn debuut in Groningen kakkerlakkie Danny Buis de reclameborden in? 7.Waar staat de K voor van RKC Waalwijk? 8. Jody... 9.Woensdag 23 december 2009. Achtste finale KNVB beker. Ajax wint met 1-14. Naam tegenstander. II .De rechtsvorm van het bedrijf Ajax 13.Wie was de naam van onze kledingsponsor tussen 1989 - 2000? 15.Franse centrale verdediger, kwam in 2003 over van Stade Rennes 17.Finse Ajacied die veel ouders de inspiratie heeft gegeven om hun kind te noemen De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 34

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 35