Spt§D zonder grenzen BiqT Dk kan wel zeggen dat we een primeurtje hebben. De Meersche Helden is de eerste die bekend kan maken aan de buitenwereld dat er een alom bekend spelprogramma terugkomt. Het begon in de jaren zeventig en kreeg een vervolg in de jaren negentig van de vorige eeuw. Velen zaten toen gekluisterd aan de buis om het toen alom bekende SPEL ZONDER GRENZEN te kijken. Diverse landen uit Europa deden mee met dit ludieke spelprogramma. Zelfs Dick Passchier en Judith Bosch zijn bereid gevonden om het spelprogramma te presenteren, dit deden zij ook al in de jaren zeventig. De locatie voor de in Nederland op te nemen edities is ook bekend. Ze zijn er al druk bezig met bouwen, en hier speelt Ajax een hele grote rol in. Het jeugdcomplex De Toekomst is volgens de organisatie de ideale locatie. Twee jaar geleden is er al begonnen met bouw van dit zeer lucratieve project. Er werd toen een enorme sporthal neer gezet voor de binnen scènes, ook de buiten locaties zijn al ver gevorderd. En om de sporters te beschermen is er gebruik gemaakt van een soort tapijt, dat is minder blessuregevoelig. Het enige wat nog moet worden gerealiseerd is een groot waterbassin. Het alom bekende dunken in konijnenpak, de groene zeep baan, het slalommetje met de grote ski's en de 4 x 100 meter achteruit met een ei op je hoofd zijn enkele spellen die een hergeboorte krijgen. Wanneer de opnames precies zijn kan ik nog niet melden, want zodra het bekend zullen ook de diverse media erop springen. Pagina 31 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 32