Ruim 5000 Ajacieden namen bezit van het centrum. De Mancunians waren in geen velden of wegen te bekennen en het barpersoneel in de kroegen moest overuren draaien. Eenmaal binnengekomen op Old Trafford bleek het uitvak tot de nok toe gevuld te zijn, een geweldig gezicht. Vanaf het moment dat we Old Trafford binnenkwamen tot het moment dat we het weer verlieten klonk er gezang. Maar vooral tijdens de wedstrijd werd er onze club oorverdovend aangemoedigd. De 70.000 Mancunians konden het Ajaxvak nooit overstemmen en als ze dit toch probeerden werden ze heel snel het zwijgen opgelegd. De mooiste song was toch wel de massale 'Three Little Birds'. Helaas scoorden we net niet de derde goal die ons recht gaf op een plekkie in de volgende ronde, waar met een trots gevoel verlieten we uiteindelijk Old Trafford. De dag erna bleek wel wat een diepe indruk de Ajacieden hadden achtergelaten op Manchester. Iedereen was lovend over het spel van Ajax, maar lyrisch over de manier waarop de Ajacieden hun club hadden gesteund. Dit was nog nooit vertoond in Manchester. We verlaten daarom Europa met opgeheven hoofd. We hebben ons elke keer bewezen en vooral Old Trafford zal ons nog jarenlang bijblijven. Het mooiste compliment van de Engelsen zullen we hier nog een keer herhalen: "Ajax fans are what football should be about... All boys, who love the game, their city and their club... Not spectators but fans..." De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 26

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 27