VAK410 Anno 2001 eekend van de Klassieker Al jarenlang is het een traditie om het weekend waarin de klassieker wordt gespeeld, als groep samen door te brengen en er alles aan te doen om onze spelers te motiveren. Ook dit jaar werd de laatste training weer bezocht door een grote groep jongens van VAK410. Het is echter jammer dat de aanwezigheid van andere Ajacieden achterblijft. Zolang wij onze club niet mogen steunen in de Kuip zou elke Ajacied zich moeten laten gelden op de laatste training om zo de spelers te motiveren voor de belangrijkste wedstrijd van het jaar! Na het bezoeken van de training vertrok een deel van de groep naar sportpark de Toekomst waar een aantal wedstrijden van de jeugdelftallen werden bezocht. Ook hier is het belangrijk om ons te laten gelden, de jeugd heeft de toekomst. Ultras zijn gaat verder dan 90 minuten achter je club staan en in dat teken vertrokken jongens van amstei VAK410 richting de penitaire inrichting aan de Havenstraat om daar te laten zien dat wij de jongens die er even niet bij zijn zeker niet vergeten. Met een hoop fakkels en gezang werd dit getoond. English, we denken aan je gap! Op de wedstrijddag werd er al om 09:30 verzameld op de flyover om de spelers de laatste steun te geven. Bij vertrek van de spelersbus kleurde het dek rood van de fakkels. Hierna werd snel naar de auto's gelopen om de spelersbus een deel op de snelweg te begeleiden. Onze passie gaat verder waar anderen stoppen! Helaas hebben de spelers op het veld niet de motivatie getoond die wij week in week uit laten zien, en ging de klassieker met 3-2 verloren. Volgend jaar hopelijk gewoon weer Ajax supporters in de Kuip zodat we ze onder luid gezang weer ouderwets kunnen vernederen.UITSUPPORTERSVERBOD, KLASSIEKER KAPOT. Pagina 13 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 14