Dn In het belang van.... Wit-Rood-Wit hart DE GROTE SCHOONMAAK IS BEGONNEN! Ln het belang van,' is een uitspraak die we laatste maanden heel veel hebben gehoord. Of het nu Niet Te (hand) Have, Offers, ondergaande Roem(er) of zelfs onze eigen Verlosser was, het is veel te vaak gezegd en geschreven. Ook de supporters, medewerkers van Ajax en de kranten hebben het geroepen. Maar in wiens belang is het nu werkelijk? Wie het weet mag het zeggen.... Als ik mijn rood witte bril afdoe en er als gewoon" neutraal persoon tegen aankijk kan ik niets anders concluderen dan dat er vele voor hun eigen hachie zitten. - Aan de ene kant de krant van wakker Nederland die met propaganda de boel tegen elkaar opzet om zo meer omzet te krijgen. Is dit in het belang van onze club? - Cruijff die weigert om een gesprek met van Gaal aan te gaan. Is dit in het belang van onze club? - Sturkenboom (inmiddels vertrokken) die de boel naar zijn hand probeer(de) te zetten? Is dit in het belang van de club? - Een proces aanspannen tegen je eigen werkgever? Als ik dit samen met een aantal collega's zou doen is er geen rechter die ons gelijk geeft. Nu wel. Maar alleen al het feit om naar de rechter te stappen, is dit nou in het belang van onze club? - In Engeland zitten bestuursleden en trainers al jaren (Manchester U. Liverpool enz enz) Bij ons kan men het nog geen 2 jaar uithouden en roept men vanaf de tribunes dat men moet oprotten. Hoe is het mogelijk dat er niemand is die de kans krijgt om iets neer te zetten? Is dit in het belang van onze club? - Personeelsleden met een Ajax hart (o.a. Blind) die ook nog verstand hebben gaan weg omdat ze anders wel weg gepest werden. Is dit in het belang van onze club? - Bij personeelsleden op de stoep gaan staan en bedreigen? Is dit in het belang van onze club? - Afspreken in vergaderingen om niet naar de pers te stappen, maar dit nog geen 2 minuten later wel doen. Keje is dit in het belang van de club of wil je zelf nog meer naamsbekendheid krijgen? - Roepen dat je Mister Ajax bent en iedere dag op de Toekomst zit, maar ondertussen ook zaakwaarnemer zijn (of worden) van de beste jeugdspelers en zo goed geld verdienen door ze verkopen. Is dat in het belang van onze club? - Andere mensen voor je karretje spannen als het om fouten gaat, maar op de voorgrond staan als er een nieuwe contracten (met o.a. sponsoren) wordt getekend? Is dit eigen belang of in het belang van onze club? Onze club is ziek, doodziek. ECHTE clubmensen als bijvoorbeeld David Endt en Danny Blind lijden hier dan ook zwaar onder! Bij deze het verzoek om op een normale manier met elkaar om te gaan en eens goed in de spiegel te kijken of het in je eigen belang is (in dit geval ga svp zsm ander werk zoeken) of dat je daadwerkelijk voor ONZE club bezig ben! Pagina 12 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 13