nmiddels al weer heel veel jaren geleden, hebben ze in het zuidoosten van de mooiste stad ter wereld een ongekende hoeveelheid aan beton neergelazerd. En die berg beton hebben ze toen door een team Polen leuk strak laten strijken en Arena genoemd. Dat bleek geen voetbalstadion te zijn, maar iets multifunctioneels. Dat multifunctionele betekent eigenlijk dat als Ajax er niet is, dat ze er dan van alles en nog wat in toelaten. Ik heb zelfs gehoord dat als Ajax er niet is dat er "mannen" worden toegelaten (zonder dat die zich hoeven te legitimeren!) in glitterpakjes en dat die dan 50.000 bejaarde vrouwen (in kleding die niet bij hun leeftijd past) geil weten te krijgen door heel vals te zingen. Maar laatst zag ik echt iets bizars! Ik had er wel eens geruchten over gehoord, maar er nog nooit beelden van gezien. Er schijnt namelijk in Nederland een vereniging te zijn die zich bezighoudt met een enorm ingewikkelde sport. Vanwege het extreem ingewikkelde karakter van de sport is er (voor zover bekend) maar één actief lid van deze vereniging. Deze sport wordt officieel ZLAEKHOEVMJBOHEEDLH (uitspraak: "slaak-hoef-um-boohee-eedel") Dat zegt de meesten van jullie sportbarbaren natuurlijk weer geen ene reet, he?! Voluit heet de sport: Zo Lam Als Een Kanarie Hordenlopen Op Een Voetbalveld Met Je Broek Op Half Elf En Dan Leuk Huppelen. Al decennia lang wordt wereldwijd het bestaan van deze sport door de sportpers verzwegen en/of belachelijk gemaakt! En dan is daar Wesley. Inmiddels wereldberoemd. Hij had er duidelijk genoeg van! Hij wilde zijn sport uit het verdomhoekje halen! En net als elke beoefenaar van ZLAEKHOEVMJBOHEEDLH, moet ook hij zich strikt aan de strenge voorschriften houden. De eerlijkheid gebiedt me wel om te zeggen dat de kledingvoorschriften daarbij redelijk losjes zijn. Het enige vereiste is een iets te wijde spijkerbroek (waarbij het gebruik van een riem absoluut niet is toegestaan!). Maar de voedingsvoorschriften?! In drie uur tijd vijf liter wodka, vijf liter jenever, twee kratten bier, en een spa blauw! Da's geen kattezeik, ouwe! En om het nog eens extra moeilijk te maken, heeft Wesley het aangedurfd om een extra moeilijkheidsgraad in zijn oefening te gooien! Hij besloot namelijk om na zijn aanloop eerst (uiterst gracieus overigens) over drie rolstoelen en twee stewards heen te springen. Daarmee pakte hij even wat extra punten alvorens hij met de standaardoefeningen begon. Dus even een reclamebordje over en daarna vrolijk huppelen met je broek half van je reet af. En dan... terwijl Wesley middenin zijn eindsprong zit... op weg naar een foutloze oefening... wordt hij op grove en op bijzonder ONsportieve wijze ONreglementair gevloerd! De toegesnelde stewards proberen de bijna ontroostbare Wesley te redden uit de handen van die Costa Ricaanse schijtlul in het doel van AZ. Hele oefening naar de klote. Jarenlange training voor Jan Lui. Dus niet echt verwonderlijk, he... dat Wesley als commentaar qeeft dat hij de keeper niet zo leuk vindt, he?! Maar ach... ZLAEKHOEVMJBOHEEDLH is uiteindelijk gewoon een kutsport! Vandaag staat alles in het teken van de mooiste sport ter wereld. Een sport die gespeeld wordt door de mooiste club ter wereld. Even iets rechtzetten tegen dat nietszeggende clubje uit dat dorp met die kuttoren in het midden. En daar zijn dan uiteindelijk maar drie woorden voor: LEIPE SHIT, OUWE! Ajax is mijn glorie! Op naar de 31e landstitel! Met Johan natuurlijk... maar da's logisch... De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 5