VAK410 Anno 2001 De eerste halve finale ging tussen Amsterdam Casuals en Gruppo '88. Deze wedstrijd stond na de reguliere speeltijd nog steeds 0-0, waardoor er penalty's volgden. Er werd gewonnen door Gruppo '88. De derde penalty van Amsterdam Casuals die gemist werd moest over omdat de keeper van Gruppo '88 niet op zijn lijn bleef. In tweede instantie stopte de keeper nogmaals de penalty en was Gruppo '88 de eerste die zich plaatste voor de finale. De tweede halve finale ging tussen Amsterdam Ultras en 't Klokje, deze wedstrijd werd overtuigend gewonnen met 2-0 door Amsterdam Ultras. Amsterdam Ultras verzuimde het publiek te vermaken door meer doelpunten te maken, maar spaarde de krachten voor de finale. De finale was er een die alles had; na vijf minuten was de stand 1-1 en het leek lang op penalty's aan te komen. Maar in de achtste minuut scoorde Gruppo '88 en het publiek ontplofte. Amsterdam Ultras moest lang wachten voor ze verder konden spelen, na de aftrap met nog zestig seconden op de klok rende er een streaker het veld op, deze verliet na zijn broek weer omhoog te hebben gedaan het veld. Ondanks protesten van Amsterdam Ultras aan het adres van de scheidsrechter, liep de tijd door, en met nog dertig seconden te gaan kon Amsterdam Ultras niks meer behalve een slap schot op goal. Hierdoor wist Gruppo '88 zich tot winnaar te kronen van het VAK410 zaalvoetbal toernooi 2012. Gruppo '88 draagt deze overwinning op aan Michael, moge hij rusten in vrede. Pagina 15 De Meersche Helden 2011 - 2Q12

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 16