SAMENVATTING NOTULEN AJAX SUPPORTERS RAAD De Ajax Supporters Raad (ASR) is in het najaar van 2011 twee keer bijeen geweest. Hieronder volgt een samenvatting van de onderwerpen die zijn aangedragen door de supporters. De ASR bespreekt stadion-gerelateerde zaken. -Wachtrijen diverse ingangen: Er is een inventarisatie gemaakt van de wachtrijen die er zijn bij de diverse ingangen. Hier kwam uit dat de wachttijd nooit meer bedraagt dan drie kwartier en dat tot 45 minuten voor aanvang van de wedstrijd er nagenoeg geen rijen zijn. Bij aanvang is bijna iedereen binnen. Men blijft dit volgen. -Bewegwijzering O-vakken: Nog steeds komen er klachten dat niet duidelijk is aangegeven op de kaarten en in de vakken waar de mensen moeten zijn. Ook de stewards zouden hierin actiever kunnen zijn. (Ajax onderneemt actie). -Rood/witte uitstraling ArenA: De werkgroep stadion heeft een prioriteitenlijst samengesteld. Zo zullen o.a. de banieren in het stadion rood/wit worden. Er is per jaar een beperkt budget en daarom zullen er keuzes gemaakt moeten worden. -Verbouwing ArenA: Dit geeft uiteraard overlast, de directe betrokkenen worden ingelicht middels e-mails, flyers en in de Kick Off zal regelmatig een update worden gegeven. Supporterszaken geeft aan extra personeel in te zetten bij de Ajax-balie en stadionkassa's. -Parkeerbeheer: Niet altijd goed georganiseerd en de klantvriendelijkheid is soms ver te zoeken. Ajax heeft in principe niets te maken met het parkeerbeleid, maar is wel in gesprek hierover met Parkeerbeheer. -Staanplaatsen in ArenA: Invoering van permanente staanplaatsen in de Arena zal niet plaatsvinden i.v.m. de veiligheids voorschriften zoals die gelden (o.a. aparte ingangen voor de staan vakken) -Catering: Werkgroep catering is over aanbod, prijs, wachtrijen etc. in gesprek met de cateraars. Duidelijk is wel dat de invloed op de prijs gering is. Het biermerk is voorlopig ook niet aan te passen in verband met gemaakte lange termijn afspraken. De rondvraag ging o.a. over: Stadionprogramma: Dit mag wel wat opzwepender, met name de muziek keuze aanpassen Three Little Birds is wel een goed voorbeeld.) Fotografen in de zichtlijn. Is inmiddels opgepakt Problemen met de liften. Het moet duidelijk zijn dat de rolstoelers voorrang hebben in de lift ten opzichte van andere gebruikers. Planning dichtbouwen grachten aan oost-en westkant. Het wachten is op het definitieve werkplan. Aandacht voor: Mijn Ajax Kaart. Hier kun je al je gegevens inzien en aanpassen hier vind je o.a.de scanpunten). Kortom, registreer je voor deze mooie service-tooi Positieve ontvangst van Print@home Het thuis printen van online bestelde kaarten, met de afdruk kun je de ArenA in. Op 20 februari 2012 is de volgende meeting van de Ajax Supportersraad. Mail je vragen/ opmerkingen door naar deAjax Supporters Raad De AFCA Supportersclub is vertegenwoordigd in de Ajax Supporters Raad Volg ons op afcasupportersclub.nl, Twitter(@afcasc) en Facebook! Pagina 11 De Meersche Helden 2Q11 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2012 | | pagina 12