Chaos Viitor S f<-' Dk snap niet waarom Ten Have en co. onze club proberen kapotte maken. Ze kunnen wel blijven zitten voor hun ego'tjes, maar het staat toch alleen goed op je cv als er ook daadwerkelijk positieve resultaten zijn geweest in de tijd dat je ergens werkte? Waarom laten ze Cruijff dan niet gewoon zijn gang gaan?? Waarom geven ze de hele tijd van die dolksteken in Cruijffs rug? Ze kunnen niet serieus hebben gedacht dat Louis van Gaal de beste oplossing als Algemeen Directeur is, en dat Cruijff daar opeens mee zou instemmen. Ik kan de zin 'als het in het belang van Ajax is' niet meer uit de mond van Ten Have hóren. Hoe lang moeten wij als supporters nog duidelijk maken dat hij moet oprotten? Hoe lang gaat dat nog op zo'n 'vredelievende' manier? Ik snap niet waarom op internetfora mensen moord en brand schreeuwen dat bij de volgende thuiswedstrijd iedereen Cruijff moet supporten en duidelijk moet maken dat hij moet blijven en we achter hem staan. Waarna dan tijdens de wedstrijd het weer allemaal op VAK410 aankomt en er 95% van de tijd uit de rest van het stadion geen geluid komt. Om daarna weer op internet te schreeuwen dat het teleurstellend was dat VAK410 ook nog 'vrolijke liedjes' zingt en niet alleen maar bezig is een statement te maken. Mensen, jullie hebben ook een mond? Jullie kunnen ook spandoeken maken, bandieri's, voor mijn part een protestlied verzinnen. Maar doe zelf ook iets dan! Ik snap niet dat er zoveel supporters zeggen dat er echt iets moet veranderen, dat ze 100% achter Cruijff staan, maar dat er maar een paar honderd daadwerkelijk op maandagavond in de kou op de fly-over staan om de petitie aan te bieden en hun steun echt te betuigen. Ik snap niet dat wanneer elke keer als ik denk dat de chaos echt niet erger kan, er toch weer iets bijkomt. Rechtszaken, racisme beschuldigingen, Louis van Gaal... Ik snap niet hoe het werkt met de AvA, Ledenraad, commissie dit en commissie dat. Ik lees er veel over maar het is toch allemaal niet te begrijpen?? Wie nou wie kan wegsturen en wanneer? Wanneer een bepaald agendapunt ingediend moet zijn om nog meegenomen te mogen worden. We zouden toch een voetbalclub moeten zijn die draait om het voetbal? Dus ongeacht alle regels zou het duidelijk moeten zijn dat Cruijff de steun van iedereen zou moeten krijgen. Ik snap niet hoe mensen anti-Cruijff kunnen zijn. Hij wil er nu écht voor gaan. Hij is nog steeds niet weggelopen, terwijl hij daar al kansen zat voor heeft gehad. Ik heb er nu eindelijk vertrouwen in dat hij echt wil blijven en keihard wil knokken om Ajax er weer bovenop te helpen. Laat het hem gewoon 2 jaar proberen. Slechter gua organisatie kan het toch niet gaan. Als het blijkt te mislukken dan hebben we het in ieder geval geprobeerd en hoeven we niet te denken 'wat als..'. Maar stel dat het lukt! Dat we eindelijk weer een klein beetje de topclub worden die we waren. Stel je dat eens voor! Ik snap niet dat de mensen en media de situatie nu bestempelen als een strijd tussen Cruijff en Van Gaal. Dat is het niet! Het is een keuze tussen Cruijff en de RvC. Het stelt mij deels teleur van Van Gaal dat hij zich voor het karretje van de RvC heeft laten spannen, maar ik zal nooit anti-Van Gaal zijn. Hij heeft toch eigenlijk ook niks te maken met de discussie. Hij is 'alleen maar' weer een dolksteek in de rug van Cruijff geweest. Van Gaal had dit zelf natuurlijk ook moeten weten. Vandaar dat ik hem niet snap maar wat snappen we tegenwoordig wél bij Ajax? Laten we hopen dat op het moment dat deze Meersche Helden uitkomt dit stukje niet meer van toepassing is en dat de RvC weg is en we van Ten Have af zijn en Cruijff de vrije hand krijgt. Mocht dit niet het geval zijn en ben je pro-Cruijff, laat dat dan ook horen in het stadion! Doe het voor Ajax. WIJ ZIJN AJAX AMSTERDAM! Niet Uri Colonel, niet Jeroen Slop, niet Henri van der Aat, niet Peter R. de Vries. En al zeker niet die kale knakker en zijn vriendjes! De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 8

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 9