Update South-Crew Er werd een paar keer gestopt voor rokers en toiletgangers, maar verder verliep de reis vlekkeloos. In de late ochtend kwam de bus aan bij het stadion waar iedereen meteen kon omwisselen. Daarna kon iedereen zijn eigen weg gaan. De boys die per trein (6,5 uur met de TGV) of per auto (10 uur) waren gereisd troffen de elkaar (en de busreizigers) op Place Bellecourt, waar het volliep met honderden Ajacieden. Na een snelle avondhap en wat biertjes ging onze groep vroeg naar het stadion. Dankzij onze veiligheidsmensen konden alle meegenomen bandieri's, vlaggenstok en megavlag mee naar binnen... Het is fijn om te zien dat afspraken kloppen en nagekomen kunnen worden, dit was in Auxerre wel anders! Bij de opkomst van de spelers leverden de bandieri's en de vlag samen met wat rook een leuk plaatje op. De toon was gezet! Samen met 1.850 Ajacieden hebben we laten zien dat we 90 minuten lang achter onze ploeg kunnen staan! Er was continue zang, beweging, support! De 0-0 eindstand was een prima resultaat, al had er ook meer ingezeten. Alleen de laatste tien minuten kreeg Lyon een paar kansjes, verder was Ajax heer en meester. Door deze uitslag is de kans groot dat we ook na de winterstop Champions League zullen spelen. Na de loting zullen we op de site laten weten of er een busreis georganiseerd gaat worden naar onze volgende Europese bestemming. Gezien de vele complimenten over de organisatie en de bus zullen we in de toekomst zeker nieuwe busreizen aanbieden! 3 december 2011Ajax-Excelsior Bandieribattle Op 3 december bij de wedstrijd Ajax-Excelsior, werd de jaarlijkse SVA Jonge Schare bandieribattle gehouden! Voor het 3e jaar op rij heeft South Crew zijn ondersteuning verleend aan deze battle. Het is voor ons de gelegenheid om Jonge Schare leden kennis te laten maken met de Tifosi cultuur en samen met ze bezig te zijn op een leuke, creatieve manier! Iets meer dan 30 Jonge Schare leden hadden zich dit jaar ingeschreven. De kids hadden anderhalf uur de tijd om een zo mooi, ludiek, origineel en creatief mogelijke bandieri te maken. Daarnaast kregen kids een rondleiding door de ArenA en hebben ze gezamenlijk een mooi balustradedoek gespoten voor de Jonge Schare. De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 6

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 7