Updat South-Crew Oe dagen worden korter, de winter staat voor de deur! Waar Ajax kwakkelt in de competitie, doen we in de Champions League uitstekende zaken! Nog 1 wedstrijd te gaan tegen het grote Real Madrid. Als alles normaal verloopt overwinteren we eindelijk weer eens in de CL. Een scenario waar we aan het begin van het seizoen eigenlijk geen rekening mee hadden gehouden. We hadden gedacht soeverein aan kop te staan in de vaderlandse competitie, maar ook dat Olympigue Lyon een maatje te groot zou zijn voor ons in Europa. Zo zie je, het kan dooien of vriezen, we kunnen winnen of verliezen! Op supportersvlak is er weer van alles gebeurd, hieronder een korte opsomming vanuit South Crew perspectief! Kakkerlakken thuis Deze wedstrijd stond net als de vorige paar edities, in het teken van het verbod op uitsupporters. De AFCA Supportersclub had posters laten drukken met de teksten "Samen uit, samen thuis" en "Klassieker zoekt vol uitvak" De South Crew heeft balustradedoeken gemaakt met dezelfde teksten, zodat deze actie ook in het stadion goed naar voren kwam. We hebben deze doeken opgehangen op Zuid eerste ring en Noord tweede ring. Daarnaast hadden we zelf ook een tekstdoek met betrekking tot dit thema "Een klassieker zonder tribunes vol passie en strijd, dat is het gevolg van het huidige beleid!" Hierdoor was op alle tribunedelen iets te zien in het kader van deze actie. We hopen dat de actie en de bijbehorende doeken eindelijk eens leiden tot een verandering in de huidige situatie. Uitsupporters moeten ongeacht welke wedstrijd altijd aanwezig kunnen zijn!! Champions League Lyon uit Onze eerste georganiseerde busreis naar een Europese uitwedstrijd is een feit. Omdat we ruim de tijd hadden om alles te regelen leek Olympigue Lyon uit DE mogelijkheid om zelf een busreis te organiseren. Na melding op diverse internetsites en twitter #sthcrw bleek al snel dat we voldoende aanmeldingen hadden om de busreis definitief door te laten gaan. Een paar weken voor vertrek konden we zelfs zeggen dat de busreis volgeboekt was! Goed nieuws voor onze eerste georganiseerde busreis! Een schitterende zwarte VIP bus werd gecharterd. Bier, fris en chips werden ingekocht. Bandieri's en megavlag in het laadruim gelegd en om 22:00 uur kon de busreis vanuit Hoorn aanvangen. Bij het supportershome kon men ook opstappen en vanuit daar kon de reis naar Lyon voortgezet worden! Het werd een lange, maar comfortabele, rit zonder oponthoud. Pagina 5 De Meersche Helden 2011 - 2012

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 6