im TELiGlTEm 8 met mi ar de Redactie wtr i r- y IS)ij de Bijenkorf hebben ze de drie dwaze dagen, en bij ons Aller Ajax hebben ze de drie dwaze weken. Of moeten we zeggen maanden? Bestuurlijk gezien is het al tijden een chaos bij Ajax Is er al licht aan het einde van de tunnel? Wij weten het niet. Wat het eerste elftal laat zien is ook niet altijd een feestje, dat er wat van boven naar beneden druppelt lijkt voor ons een zekerheidje. Europees gezien hebben we niet bereikt wat we wilden, geen Champions league maar de Euro League na de winterstop. Na een discutabele laatste speelronde in de CL is er maar een club vreselijk genaaid en dat is Ajax. Twee onterecht afgekeurde goals en een memorabele wedstrijd tussen Lyon en Zagreb koste Ajax een plaats in het miljoenenbal van de UEFA. Vandaag spelen we tegen Ado, de laatste competitie wedstrijd in de Arena vóór de winterstop. Normaal gesproken moeten we deze wedstrijd winnen, maar dat dachten we vorig seizoen ook en toen gingen de geel-groenen met 6 punten uit 2 wedstrijden aan de haal. Punten morsen is vandaag geen optie, willen we nog een rol van betekenis in de competitie spelen. Aanstaande woensdag spelen we voor de KNVB beker in de Arena tegen AZ. Ook deze wedstrijd moeten we gewoon winnen. En dan doen we nog gewoon op drie fronten mee. Na de slechte seizoensstart kan het volgens ons alleen maar beter gaan. Via deze weg willen we ook nog wat die-hard vrijwilligers van De Meersche hielden feliciteren. In de eerste plaats Oscar en zijn vrouw, maar ook Daantje en Robert. Beide koppels krijgen volgend jaar een kleine Ajacied. Namens de gehele crew van DMH gefeliciteerd en geniet! Aangezien dit ook de laatste uitgave van DMH van 2011 is, willen we iedereen prettige feestdagen en een gezond en sportief 2012 toe wensen. Hopende dat we in 2012 ook iets te vieren hebben! Wij zijn Ajax, wij zijn de beste. De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 2

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 3