Lesl 's met tijgarbl ied HB Harder Dn plaats van dat eeuwige geouwehoer wat allemaal afkomt van een paar bobo's op een parkeerdek, even een korte anekdote om mee te beginnen die wél over voetbal gaat. En ja hoor, het is weer zover. Na een forse tackel van onze altijd felle Enoh ligt er weer een tegenstander op de grond. Enoh verovert de bal en tikt deze naar Eriksen. Eriksen kijkt schichtig cm zich heen en ziet hele stadion, inclusief de spelers en de dug out helemaal uit zijn dak gaan. De spelers van de tegenstander richtten zich massaal op de scheidsrechter, die zijn schouders ophaalt. De speler in kwestie, wie doet er niet toe want dit tafereel komt om de haverklap voor, ligt plat op zijn buik met zijn handen voor het gelaat snikkende bewegingen te maken. Geen reet aan de hand, dat kan ik zelfs zien al zit ik op de hoogste ring in Bernabéu, maarja... Eriksen tikt de bal uit. Naar mijn mening mag dat getrut op het veld wel eens afgelopen zijn. Voetbal willen we zien! Als er een overtreding wordt gemaakt fluit de scheidsrechter wel, daarvoor wordt hij betaald. Een speler wordt betaald om te voetballen, niet cm de moraalridder op neppen uitte hangen. In bovenstaande anekdote heb ik even fictief Enoh en Eriksen als voorbeeld genomen, maar welke supporter kent dit tafereel niet. Een van de weinige goede acties van San Marco was dat hij zijn spelers opdroeg om net zo lang door te voetballen totdat de scheidsrechter het spel stil legde. Vriendjes maken doen we maar in de kroeg hoewel ik van mening ben dat je helemaal geen vriendjes van elkaar hoeft te zijn. Het liefst moeten onze selectie de avond voor de wedstrijd de vriendin van de aanvoerder van de tegenstander collectief volblaffen. Dan zie je tenminste weer een beetje pit op het veld. Voetbal is een semi contact sport, en geen wijvensport, alhoewel... Laatst was ik zelf aan het trainen met de zaterdagamateurs en op het veld naast mij zag ik een damesteam van de leeftijd 16 tot 32 jaar een partijtje spelen. Wat een passie, wat een pit. Er ligt één speler op de grond, en de ander gaat op haar hand staan als de scheids niet kijkt. Janken? Nee hoor: doorvoetballen! Edgar Davids is een keer in een interview gevraagd wat hij vond van damesvoetbal. Davids antwoorde op zijn Davids: 'Dat zijn toch allemaal lesbo's!'. Dat is ook een vorm van discriminatie, maar goed dat is weer een ander bekend verhaal. Mijn conclusie is dat we nog wat van deze lesbo's kunnen leren. Eigenlijk zouden we eens een vriendschappelijk partijtje tussen een lesbo team en ons aller Ajax moeten organiseren. Op een enkeling na werden we opgevreten door dat stelletje potten (het zijn overigens alleen maar potten omdat ze vrouw zijn, Edgar). Op een gigantisch niveauverschil en een aantal stiekem toch wel gewenste intimiteiten na, zie je tussen de dames en de heren eigenlijk weinig verschil. Tussen de lesbo's zie je ook meer meisjesachtige potten met roze armbandjes lopen. Deze zijn overigens niet zo fel als de lesbische manwijven omdat de meisjesachtige petten het niet zo charmant vinden om met allemaal blauwe plekken en snijwonden bij hun vriendin aan te komen. En het belangrijkste: deze beulen stoppen pas als de scheidsrechter fluit. En als ze elkaar op het veld niet kunnen luchten of zien... Dan houden ze gewoon onder de douche een pingpongballen festijn, doen aan anale seks met bidons en gebruiken Badedas als glijmiddel. Kortom, gewoon vechten op dat veld en laten we beginnen met doorspelen tot de scheidsrechter fluit. Voordat de wedstrijd begint voeren we onze selectie gewoon een paar liter tijgerbloed waar Charlie Sheen trots op zal zijn en een paar met een vleesmes in stukken gesneden lappen lesbo's. Onze pitbulls Anita en Enoh scheuren deze waarschijnlijk in tien tellen aan stukken maar van de rest weet ik het zo net nog niet, zonde! En mocht er onverhoopt toch een speler met een gescheurde achillespees op het veld de pijp uit gaan omdat de scheids het spel 10 a 15 seconden langer liet doorspelen, dan zingen we gewoon a la Tyton: HET HAD ZIJN NEK MOETEN WEZEN! PS: Voetbal is een mannensport! De Meersche Helden 2011 - 2012 Pagina 28

Fanzine De Meersche Helden (vanaf 2008) | 2011 | | pagina 29